Bella i Witak nie trafią do Polonii, Ciechański prawdopodobnie w Świcie

Jednym z pierwszych testowanych przez Polonię piłkarzy był pomocnik Pelikana Łowicz – Przemysław Bella. Zawodnik jednak nie trafi do Polonii. Bella nie trenuje już z naszym zespołem, a w ostatnim tygodniu wystąpił w sparingu Pelikana z Legionovią. Informację tę potwierdził też polonijny fizjoterapeuta – Olek Fogler.

Fogler przekazał też informację, dotyczącą Daniela Witaka. Polonia ostatecznie nie podpisze z nim kontraktu.

Jakiś czas temu informowaliśmy również o tym, że testowany przez Polonię Daniel Ciechański wystąpił w sparingu Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. Napastnik najprawdopodobniej trafi właśnie do tego klubu, tak wynika z informacji przekazywanych przez niego na Twitterze.

Author: muchomor

15 thoughts on “Bella i Witak nie trafią do Polonii, Ciechański prawdopodobnie w Świcie

 1. Komuś zależy? Ile osób kupiło karnety? Na wszystko jest kasa, ale karnetów poszło na razie z kilkadziesiąt. Enigma apeluje, wszyscy mają w d…. i potem się dziwią, że nie ma grajków, a za co mają być i dla kogo?

 2. do Jardel:
  Nie ładnie kolego…. co to znaczy „na wszystko jest kasa”? Gdyby tak było to byśmy o byt naszej ukochanej się nie martwili.
  Co do karnetów: ja kupie ale na sektor A – zawsze tam siadam i zrobię to kiedy znajdę chwilę.

  Pozdrawiam wszystkich i niech Ci co mogą wydatniej wspierają naszą ukochaną!

  TYLKO POLONIA!!!

 3. Moim zdaniem rzeczywiście musi być coś na rzeczy. Chętni piłkarze z Warszawy i Mazowsza, którzy mogliby zasilić nasze szeregi czytają różne portale, rozmawiają między sobą i wiedzą, co się dzieje w klubie. Po prostu nie widzą dla siebie szans rozwoju. Osoba trenera Chrobaka, to jedyne, co może ich przyciągnąć, ale to jak widać za mało na razie. Dzisiaj nie ma już czegoś takiego jak przywiązanie do barw klubowych ( może z wyjątkiem rywala zza miedzy, bo jak taki piłkarzyk wychował się w Grójcu czy innej wsi mazowieckiej, to wiadomo komu kibicował, zanim sam zaczął grać w Victorii Sulejówek czy innym Świcie NDM). Liczy się kasa, a potem możliwość kariery. Nikt nie będzie umierać za Czarne Koszule. Jeśli nie uporządkujemy spraw w klubie, nie zdobędziemy sponsorów (odsyłam do ciekawego przykładu naszego niedawnego rywala Rakowa Częstochowa – http://www.sport.pl/pilka/7,64946,22141131,36-sponsorow-w-cztery-miesiace-tak-to-sie-robi-w-rakowie-czestochowa.html), to rzeczywiście będzie niewesoło. Ja wiem, że Polonii jest niezwykle ciężko, by stworzyć klimat dla Warszawiaków. Czym ma bowiem przyciągnąć? Stadionem? Kibicami? Wynikami? Atmosferą? Żaden z tych punktów nie działa w naszym przypadku. nadzieja przede wszystkim w kibicach i woli współpracy z nimi ze strony włodarzy klubu. O trenera się nie martwię, bo jest dobry. Byleby mu nikt nie przeszkadzał.

 4. Od 2013 i pospolitego ruszenia minęło 4 lata i jesteśmy w tym samym punkcie co do organizacji, finansów i zarządzania klubem w stolicy Polski. Ja się nie dziwię że ludziom nie chce się angażować finansowo i mentalnie. Piłkarze też gdzieś czytają to i owo. Ja sam jestem już totalnie skołowany – czy obecne władze w ogóle coś robią ? Zadnych oficjalnych informacji nie ma.

 5. A tymczasem Huragan Morąg testuje napastnika z Brazylii, który dziś wbił dwa gole Stomilowi ich pogrążył. My na razie nie mamy żadnego. Jak oni to w robią, że takiego potencjalnie groźnego faceta znaleźli ? Z Huraganem zaczynamy za tydzień III ligę.

 6. Ponoć ma być jeszcze Dyzio do ataku. Marczak, jako podwieszony za jego plecami, Wiśniewski z Kluską/Sauczkiem na skrzydłach – tylko brak ( a może o czymś nie wiemy ) drugiego środkowego pomocnika do pary z Oświęcimką. Trochę wariantów się tworzy, bo na prawej stronie jest wymiennie Bochenek z Szabatem, a na dwóch stoperów mamy czterech ludzi. Nikt z nas nie wie, jaki system gry będzie preferował trener Chrobak, ale gdy dojdzie Dyzio ( jak dojdzie ) to pierwsza jedenastka na III ligę nie będzie słaba. Gorzej, gdy kartki i kontuzje ją przetrzebią.
  Zawsze jednak nasze zestawienie meczowe trzeba będzie zaczynać od młodzieżowców, a tu do pierwszej jedenastki mamy Chorosia i chyba Sauczka. Kolejni do gry to Wierzbowski i Małek, może Balawejder na bramce. Szału nie ma, ale i nie jest tragicznie.

Dodaj komentarz