Choroś kuszony przez Legionovię, trzy potencjalne wzmocnienia

Kadra Polonii liczy obecnie zaledwie 16 piłkarzy, choć równo za 2 tygodnie rozpoczyna się liga. Co gorsza, jeden z zawodników jest kuszony przez inną drużynę. 

Daniel Choroś
Daniel Choroś (fot. Robe6)

Docierają do nas sygnały, że pozyskaniem Daniela Chorosia mocno zainteresowana jest Legionovia Legionowo, do której odszedł już Dominik Pusek.

Na szczęście pojawią się też plotki o potencjalnych wzmocnieniach. Jednym z nich miałby zostać Marcin Gawron – 21 letni pomocnik. Młody zawodnik jest wychowankiem Lecha Poznań. Z zespołu rezerw Lecha (III liga), którego był podstawowym zawodnikiem, odszedł do Radomiaka Radom, w którym spędził dwie rundy. W radomskiej drużynie zaliczył 14 meczów na poziomie II ligi, jednak tylko 6 raz wychodził w pierwszym składzie. Ostatnią rundę spędził na wypożyczeniu w Lechii Tomaszów Mazowiecki, w której rozegrał 15 spotkań i zdobył 2 bramki. O tym, że coś jest na rzeczy może też świadczyć twitterowy profil piłkarza. W podpisie pod zdjęciem widnieje  „Polonia Warszawa / follow me”.

Drugim zawodnikiem, który mógłby przyjść do Polonii jest Marcin Podsiadlik. Podsiadlik to 21-letni obrońca. Jest wychowankiem MKS-u Ciechanów, ale spędził też 2,5 sezonu w MKS-ie Polonia Warszawa. Ostatnio występował w IV lidze, w seniorskim zespole z Ciechanowa.

Tego latem możemy być też świadkiem głośnego powrotu. Istnieją szanse, że do Polonii wróci Sebastian Przyrowski, który ostatni sezon spędził w IV lidze w Pilicy Białobrzegi. Popularny „Przyroś” w swojej karierze zaliczył 206 występów w polskiej Ekstrklasie, 105 z nich w barwach warszawskiej Polonii.

Źródło: własne

Author: muchomor

5 thoughts on “Choroś kuszony przez Legionovię, trzy potencjalne wzmocnienia

  1. Seba nie miał czasem jakiś czas temu jakiejś fuchy w MKSie ? Mimo wszytko z chęcią bym go zobaczył jeszcze w Polonii choć nie gwarantuje 100% skuteczności a z defensywą która lubi popisać się babolem wiadomo łatwo nikt miedzy słupkami mieć nie będzie.

Dodaj komentarz