4 thoughts on “Skrót ze spotkania z Sokołem i pomeczowa konferencja

 1. Z materiału wynika, że jak zwykle zabrakło skuteczności, bo sytuacji było sporo. Dużo więcej niż Ostródy. Niefrasobliwość bramkarza i obrońców nie do zaakceptowania. Tak bronić nie można.
  Jestem przekonany, że trener sobie z tym poradzi, bo przegraliśmy mecz, w którym dominowaliśmy.

  1. Niestety przypomniała się 2 liga. Niby przeważamy, ale rywal ma 2 strzały celne i 2 bramki. Obrona od roku jest zgubiona. Ciekawe, czy trener Chrobak w miesiąc ich ustawi jakoś sensownie.

  2. Jestem pewien, że ustawi. Napisałeś, że to była niby przewaga, ale naliczyłem naszych osiem akcji bramkowych, a przecież był to skrót przygotowany przez gospodarzy.
   Szkoda, że przegraliśmy bo już się szykowałem na weekendowy mecz z silniejszym przeciwnikiem. Jeszcze raz szkoda, ale przy okazji wyszło, że Ostróda- średniak naszej grupy jest niezbyt mocny i wystarczy przeciw takim drużynom zagrać uważnie w obronie, a z przodu wykorzystywać stworzone sobie sytuacje. Tylko tyle i aż tyle.

 2. To jest masakra. Oddajemy z 10 strzałów na bramkę rywala i 0 goli a tracimy 2 bramki z czego pierwsza pół błedu bramkarza a druga cały błąd bramkarza. Czy my jesteśmy jacyś pechowi, jakieś fatum nad nami wisi ?
  Potrzebujemy bramkarza i NAPASTNIKA co strzeli jak trzeba.
  Naprawdę Strzałkowski i Jaroń – to byłoby coś – nawet jak by przyszli z 4 ligi.

Dodaj komentarz