Dwóch nowych piłkarzy na treningu Polonii

Na zdjęciach z piątkowego treningu, umieszczonych na oficjalnej stronie, możemy dostrzec dwóch nowych piłkarzy. 

Jednym z nich jest Daniel Ciechański (wychowanek Polonii), który jesienią zeszłego sezonu występował w Gryfie Wejherowo (19 m. i 5 b.), a wiosną w GKSie Bełchatów (10 m. i 0 b.).  Drugim najprawdopodobniej jest również wychowanek „Czarnych Koszul”- Jan Mater, który od ponad 7 lat trenuje w MKSie Warszawa.

Za rozpoznanie tej dwójki podziękowania należą się Dawidowi Sutowi.

Źródło: własne

Author: muchomor

8 thoughts on “Dwóch nowych piłkarzy na treningu Polonii

    1. Kwiku a wiadomo na jakim etapie są rozmowy z trenerem Chrobakiem ??

  1. Powiedział by ktoś że lecimy do okręgówki a nie znowu lelum polelum Szkoda czasu i klubu i tych chłopców do grania i czasu kibiców i akcjonariuszy którzy wykładają sałatę oczekując na przyszłego inwestora – to jest k….a taki kabaret jakiego nie grają nigdzie Po męsku trza sobie powiedzieć jesteśmy w lesie a nawet w puszczy którą wiecie co …?…Polonia ma chyba jednak złe DNA patrząc na to jak po dupie dostaje z każdej strony. Jedynie Chińczycy lub Abramowicz albo Saudyjczycy mogą ratować a wszystko inne to pierdolenie o szopenie sorry ale tak jest A ten list członka zarządu pokazuje w której epoce jesteśmy (czytając literalnie i między wierszami)

  2. Ps Igor Gołaszewski po dymisji swojej zasłużonej został ponoć szefem skautingu ? tak ? to pytam Cię Igorze zajmujesz się skautingiem czy reklamowaniem usług czyszczenia elewacji budynków ?

  3. Mam nadzieję, że Mater w końcu wyląduje w Polonii. Najlepiej co najmniej wraz z 2-3 innymi chłopakami z MKSu. Bo znów kluby z wyższych lig zaczynają testować wychowanków MKSu (Patryk Zych na testach w Tychach), a my tracimy najzdolniejszych zawodników, którzy mogliby być dla nas wartością dodaną.

    Co do Ciechańskiego, o ile by go podpisali transfer na plus. Gorszy od Paweli, Pieczary i Wiśniewskiego nie będzie, prawdopodobnie nawet razem wziętych. Do tego jest wychowankiem, a ich powrót do zespołu zawsze cieszy.

Dodaj komentarz