ŁKS korzysta na niefarcie Drwęcy

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie zrezygnował z ubiegania się o licencję na II ligę w sezonie 2017/18. Jego miejsce na trzecim szczeblu rozgrywkowym zajmie ŁKS Łódź – poinformował na Twitterze Fredy Fürst z Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN.

ŁKS Łódź 2:1 Polonia (fot. Robe)

Oznacza to, że w najbliższym sezonie na polonistów czekał będzie tylko jeden zespół z Łodzi, a mianowicie Widzew. Skład III ligi na sezon 2017/18 w osobnym tekście przedstawi z kilkoma ciekawostkami redaktor Diesel…

Źródło: PZPN

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

10 thoughts on “ŁKS korzysta na niefarcie Drwęcy

  1. Powinien byc baraz z LKSem a nie ze im wystarczylo udupienie malego klubu co PZPN chetnie robi a my musielismy liczyc na to ze relikt PRL udupia a tego nigdy nierobia chocby tam nawet ktos powiesil nad stadionem urzednika od licencji nie mowiac o drobnostkach jak dlugi…..

    1. No właśnie. Podobno prawo nie działa wstecz. Skoro sezon się nie zakończył, powinien być rozgrywany na tych samych zasadach. Może przydała by się jakaś oficjalna skarga w imieniu kibiców Polonii?

    2. wszystko fajnie tylko chyba to nie kibice są od składania skargi na przepisy licencyjne, tylko ludzie zarządzający klubem!

Dodaj komentarz