Szymanek asystentem Chrobaka? Spory exodus?

Z informacji jakie docierają do nas z K6 wynika, że Wojciech Szymanek pozostanie w klubie. Zarząd zamierza powierzyć mu funkcję asystenta pierwszego trenera „Czarnych Koszul”.

Wojciech Szymanek
Wojciech Szymanek (fot. Michał Laskowski)

Ten ruch ma pomóc nowemu szkoleniowcowi, którego nazwisko powinniśmy poznać na dniach, w szybszym ustawieniu zespołu latem. Zdaniem władz klubu Szymanek mimo spadku ma spory potencjał do rozwoju. Dodatkowym argumentem przemawiającym za młodym trenerem może być fakt, że doskonale zna się z Krzysztofem Chrobakiem, którego widziano wczoraj w okolicach Konwiktorskiej. Szkoleniowiec Pogoni Grodzisk Mazowiecki wprowadzał Szymanka w seniorską piłkę na początku nowego millenium. Póki co nieznany jest los Piotra Wojdygi

Wracając do Szymanka, to może pomóc Chrobakowi w dokonaniu wyboru wśród zawodników, którzy są obecnie na kontrakcie w naszym klubie. Tajemnicą poliszynela jest informacja dotycząca „odchudzenia” finansów Polonii. Największe oszczędności planowane są na poborach zawodników, którym według naszych informatorów nowe władze wkrótce zaproponują nowe kontrakty, które obniżą ich pensje o blisko połowę. Ta decyzja może doprowadzić do przewietrzenia szatni.

Póki co sztab nie podał listy oczekiwań personalnych. Może to oznaczać, że trenerzy czekają na rozstrzygnięcia kontraktowe.

Źródło: własne

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

10 thoughts on “Szymanek asystentem Chrobaka? Spory exodus?

 1. wietrzenie szatni musi być po takim sezonie i kilku ludzi trzeba by wymienić, z drugiej strony połówka kontraktu to może być niezły exodus (chyba że teraz ambicjonalnie podejdą piłkarze do sytuacji i postanowią zostać). Pytanie jaka wizję ma nowy trener i na kim chce budować.

  1. Problemy punktowe były od początku dwie trzy wygrane i ominął by nas ten cały cyrk (pytanie czy były by wtedy te zmiany które teraz nastały). Cały październik bez wygranej, gdyby Szymanek miał cała wiosnę pewnie by coś jeszcze tych punktów uciułał niestety połowa rundy rewanżowej w wykonaniu nie mającego pomysłu na grę duetu z aprobata zarządu ciągnęła tę jesienną marność dalej tracąc kolejne cenne punkty.

  2. @wachu Gdyby się utrzymali lub awansowali to żadne zmiany nie byłby potrzebne (mówię to jako ktoś kot nie lubił Engela zanim to stało się modne). Pytanie tylko czy to co obecnie się dzieje to faktycznie wyciągnięcie wniosków z przyczyn klęski organizacyjnej i sportowej czy nie. Moim zdaniem nie.

 2. Exodus Kwiksterze ? A niech spadają skoro nie zrobili awansu do I ligi !!! Tak – awansu bo za 4 miliony mieli obowiązek go zrobić z palcem w dupie. Mam nadzieję, ze nowy prezes zrobi huragan w szatni, a Pan Chrobak z tych co ocaleją zrobi zespół jeżdżący na tyłkach, który bez problemu wróci do II ligi.

  1. To jest zwykły pragmatyzm. Za stawki I – wszo ligowe nie dali rady utrzymać II ligi – więc elegancko: żegnam lub ( ja wychowałem się na Woli ) kop w dupę i sp…..ć. Że casting – a niech i casting będzie, bo gorzej być już nie może.

   Przy okazji – w Legionowie jesienią grał niejaki Wodecki. Z pensją 4 tysiące strzelał gole – tylko jesienią więcej niż nasz najlepszy snajper przez cały rok. Zimą poszedł do Odry, nastrzelał tam drugie tyle i awansował do I ligi.
   Takich nam trzeba, a nie żelusiów we fluoroscencyjnych butach i numerach na plecach z chorej wyobraźni.

  2. Ktoś te kontrakty podpisał, ktoś je negocjował, więc skoro Wodecki zgodził się za tyle grać, to brawa włodarzom z Legionowa.
   Mam nadzieję, że takich nam Chrobak przysporzy 🙂

 3. Rozumiem, że takie kozaczenie w zakresie pensji (nie mówię czy to sprawiedliwe czy nie a pewnie jest to w pełni uzasadnione po spadku) to czy klub ma przygotowaną „drużynę cieni” która zastąpi tych którzy odejdą ? informatorzy rozumiem, że mają wiadomości że klub nie może się odpędzić od ofert zawodników na casting

Dodaj komentarz