Zapaśnikiem interesuje się Mazur Karczew?

Dotarła do nas pierwsza nowinka „sezonu ogórkowego”. Według informacji jaką uzyskaliśmy skrzydłowym warszawskiej Polonii, Michałem Zapaśnikiem, interesuje się IV-ligowy Mazur Karczew. 

Michał Zapaśnik
Michał Zapaśnik (fot. Tadeusz Robaszyński-Janiec)

Zapaśnik barwy „Czarnych Koszul” reprezentuje przez 2,5 roku. W II lidze w 20 meczach trzykrotnie trafiał do bramki naszych rywali. W swoim polonijnym dorobku ma jeszcze 43 spotkania w III lidze, w których zanotował 6 goli.

Mazur Karczew to 4 zespół południowej grupy IV ligi mazowieckiej, w której tryumfowała Victoria Sulejówek.

Źródło: własne

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

4 thoughts on “Zapaśnikiem interesuje się Mazur Karczew?

  1. daniel – a może inny trener będzie potrafił wydobyć z zapasa jego niemały, wierz mi potencjał. uwierzysz, że były nadtrener wmawiał piłkarzom, jakoby w nowoczesnym futbolu strzały z dystansu to niepotrzebne straty piłek. dlatego nie uderzali z dystansu, woleli czekać na dogrania stojąc na linii bramkowej. wiem, trudno uwierzyć, a jednak

    1. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że ten zawodnik jest w stanie coś więcej z siebie wykrzesać…ale może jestem człowiekiem małej wiary 🙂 wiadomo, kadrę trzeba przewietrzyć i akurat za Zapaśnikiem płakał nie będę.

Dodaj komentarz