Piłka Nożna wierzy w utrzymanie Polonii

„Piłka Nożna” po ostatnim meczu „Czarnych Koszul” z zespołem Błękitnych Stargard (2:0) postanowiła wyróżnić postawę Mariusza Marczaka, który zdobył w środowym spotkaniu drugą bramkę dla Polonii.

Mariusz Marczak
Mariusz Marczak (fot. Tadeusz Robaszyński-Janiec)

Dodatkowo periodyk zaznaczył, że klub z ul. Konwiktorskiej ma największe szanse na utrzymanie w II lidze. – Wygrane outsiderów zamieszały sytuację w dole tabeli. Polonia Bytom jest już pewna degradacji, ale w jej przypadku zabójcza okazała się kara ośmiu ujemnych punktów. Na czerwonym polu znajdują się Kotwica Kołobrzeg, Polonia Warszawa i Olimpia Zambrów. Największe szanse na utrzymanie z tego grona mają „Czarne Koszule”. Piłkarze Wojciecha Szymanka zmierzą się jeszcze z drużynami ze strefy spadkowej. Polonia musi wygrywać, a jednocześnie liczyć na wpadki Rozwoju, Stalówki lub ROW. No cóż, sami sobie zgotowali ten los – czytamy w „Piłce Nożnej”.

Poloniści najbliższą okazję na wyjście z trudnej sytuacji będą mieć w niedzielę. Wtedy zmierzą się z Olimpią Zambrów, która tylko o punkt wyprzedza w tabeli zespół Szymanka. Do bezpiecznego miejsca Polonii brakuje obecnie 4 punktów…

Bilety na niedzielny mecz Polonia Warszawa – Olimpia Zambrów będą dostępne w kasach od piątku 19 maja 2017 roku. Godziny otwarcia kas:

  • piątek 15:00 – 19:00
  • sobota 12:00 – 18:00
  • niedziela 14:00 – 20:00
Źródło: własne / Piłka Nożna / Polonia Warszawa S.A.

Author: sleibhin

Naturalnie urokliwy. Lubię starocie, bawię się w bractwo rycerskie i surwiwal. Wcinam mrówki w każdej postaci :)

Dodaj komentarz