Konferencja prasowa trenerów po meczu z Rozwojem

Zapraszamy na zapis dzisiejszej konferencji prasowej trenerów Tadeusza Krawca Wojciecha Szymanka. Video w rozwinięciu. 

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

3 thoughts on “Konferencja prasowa trenerów po meczu z Rozwojem

  1. Dzis punktów nie gwizdnął nam sędzia czy felerny autokar to sami piłkarze oddali te dwa najcenniejsze w tym momencie za bezcen.
    Jak każdy powtarza najlepszą obroną jest atak i puki go uskuteczniali był spokój z tyłu aż do wiadomej akcji i błąd w obronie. Sędzia doliczył 4 minut było kopać piłkę do przodu jak w pierwszej połowie to nam się udawało całe 45 minut.
    Jeśli tak mają wyglądać ostatnie kolejki … to scenariusz jest wiadomy. Cały sezon gramy momenty, a jeśli już jakieś wykorzystamy przychodzi doliczony czas i jakiś kosztowny babol.

  2. Co Szymanek powiedział ?….ano, że teraz musimy wygrać wszystkie mecze do końca czyli 12 pkt zdobyć hahahaha Czy on wie co on mówi ???12 pkt w czterech ostatnich meczach czyli w sumie połowa tych punktów które udało się uciułać przez dotychczasowe 30 meczy !!! Ja wiem walka do końca ale bez jaj takich czarów nie ma No chyba że w pewnym filmie, w którym grał Pan Gajos 😉 To dlatego taktyki nie zdradza (paranoja szpiegów, którzy są wszędzie) 😉 Ps chętnie odszczekam te słowa po zdobyciu 12 pkt w 4 meczach, ale wiadomo…

Dodaj komentarz