Materiały po meczu z Radomiakiem

Po spotkaniu z Radomiakiem mamy dla Was trzy wywiady (jeden z dawno niewidzianym polonistą) oraz konferencję prasową trenerów. 

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

7 thoughts on “Materiały po meczu z Radomiakiem

 1. Bardzo spodobała mi się konferencja prasowa po tym meczu. Po pierwsze, trener Podoliński nie zwala winy na sędziów, nie wmawia wszystkim świetnej gry Radomiaka, tylko szczerze ocenił przebieg meczu.
  Pozytywnie zaskoczył mnie też Szymanek. Opierając się na poprzednich konferencjach, obawiałem się, że trener zaatakuje wszystkich, którzy zwątpili i odtrąbi wielki sukces. Tymczasem podszedł do zwycięstwa z ogromnym spokojem.

  1. Podoliński robi wokół siebie wielkie Halo.
   Poza tym – kilka lat pracy na rynku mazowieckim ( bez żadnego awansu ), zwolniony z Cracovii ( na pewno nie za sukcesy ) i potwierdzenie klasy z Podbeskidziem ( spadek z ligi ).
   Ale gadanę ma opanowaną.

  2. Cracovia i Podbeskidzie to zdecydowanie porażka, ale akurat w Dolcanie zrobił świetną robotę. Awans z nimi był organizacyjnie niemożliwy.

Dodaj komentarz