Myć zagwiżdże w piątek dla Polonii i Radomiaka

Piątkowe spotkanie Polonii z Radomiakiem Radom poprowadzi lubelski arbiter Wojciech Myć. Myć w tym sezonie miał okazje poprowadzić po jednym, zwycięskim, meczu obu ekip.

Wojciech Myć (Lublin)
Wojciech Myć (fot. Robe6)

Poloniści pamiętają go z wyjazdowej konfrontacji w Stalowej Woli (1:0). Polonia wygrała po bramce Marcina Kluski. W tym spotkaniu zarówno „Czarne Koszule”, jak i „Stalówka” otrzymały po dwie żółte kartki.

Jeśli chodzi o mecz Radomiaka, to „Gołębiarze” wygrali 1:0… także ze Stalą Stalowa Wola, w kartkach było podobnie… też po 2.

Ciekawe jak obaj pogromcy zespołu ze Stalowej Woli zaprezentują się w bezpośrednim spotkaniu. W tabeli dzieli ich przepaść… Radomiak walczy o awans do I ligi, natomiast Polonia usiłuje za wszelką cenę nie spaść do III ligi.

Źródło: własne / PZPN

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

7 thoughts on “Myć zagwiżdże w piątek dla Polonii i Radomiaka

    1. Za oknem jej nie widzę ;), ale może to dobrze. Jak graliśmy z Gryfem, było ciepło, prawie jak na Cyprze, a skończyło się gorzej niż zwykle.

Dodaj komentarz