Konferencja prasowa po meczu ROW – Polonia

Spóźniony zapis konferencji prasowej trenerów Piotra Piekarczyka i Wojciecha Szymanka po meczu ROW-u Rybnik z Polonią Warszawa (1:1). Video w środku newsa:

Trener Szymanek na łamach strony oficjalnej ocenił sobotni mecz ROW Rybnik – Polonia Warszawa. – Jechaliśmy do Rybnika po 3 punkty i przez cały mecz wierzyłem w drużynę. Pomimo, że nie udało się wygrać, powinniśmy się cieszyć z jednego punktu. Myślę, że spokojnie było nas stać na 3 punkty. Oczekuję od drużyny dłuższych fragmentów gry, tak jak wyglądało to na początku i końcu drugiej połowy. Nawet grając w osłabieniu, kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń na boisku. Taką grę musimy prezentować od pierwszej minuty, a nie od momentu, gdy zaczynamy przegrywać. Chciałbym podziękować zawodnikom za walkę, wierzyli i walczyli do końca. Wychodzimy na boisko i pierwsze co się liczy to zaangażowanie, ambicja i charakter. Ten punkt pozwolił nam spędzić te święta w miarę spokojnie. Od początku tygodnia zabieramy się do pracy, bo już w sobotę czeka nas kolejny trudny wyjazd, z którego też musimy przywieźć punkty.

Źródło: własne / Radio 90 / Polonia Warszawa S.A.

1 thought on “Konferencja prasowa po meczu ROW – Polonia

1. Te konferencje prasowe trenerów po meczach nie mają według mnie absolutnie żadnego sensu. Trenerzy z wyjątkiem Kotasa mówią wszyscy to samo ble ble ble chcemy wygrać musimy przywieść punkty no wiadomo, że trener nie powie, że nie chce wygrać i że zrzeka się punktów ;)) Ten czas na słuchanie tych trenerów z wyjątkiem Kotasa (jest mistrzem) wolę poświęcać na odsłuchiwanie analiz pomeczowych co fajnie czynią chłopaki z DS. Dzięki 😉