Petasz w teledysku zespołu Classic

Zespół Classic jest coraz bliżej premiery nowego teledysku, który powstaje do „Miłość gorąca jak ogień”. Ostatnim utworem od Roberta i Mariusza właśnie ten utwór, który został zaprezentowany w Ostródzie pt. „Miłość gorąca jak ogień”. Premiera utworu nastąpiła w zeszłym roku podczas koncertu premier na Festiwalu Muzyki Tanecznej.

Dlaczego o tym piszemy? Ze względu na obecność jednego z zawodników „Czarnych Koszul”. – W naszym klipie zgodził się wystąpić Piotr Petasz – piłkarz Polonii Warszawa, wraz ze swoją drugą połówką – Ewą Krawczyk. Od razu widać, że „Miłość gorąca jak ogień” do nich pasuje. Efektów naszej pracy spodziewajcie się w ciągu kilku najbliższych dni! – czytamy na Facebook’u kapeli.

Petasz w tym sezonie w 9 meczach Polonii, ostatnio na placu gry widzieliśmy go w Bełchatowie.

Klub oficjalnie potwierdził naszą informację odnośnie Wojciecha Szymanka. – Zarząd Klubu oświadcza, że w związku z otrzymaniem przez trenera Wojciecha Szymanka licencji uprawniającej go do prowadzenia zespołu na poziomie drugiej ligi, poprowadzi on drużynę do końca sezonu 2016/2017 – czytamy na oficjalnej stronie klubu.

Źródło: Disco Polo / Polonia Warszawa S.A.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

1 thought on “Petasz w teledysku zespołu Classic

Dodaj komentarz