Chrobak z ofertą od Polonii? Karbowniak demetnuje

Przed chwilą na nieoficjalnym profilu twitterowym Pogoni Grodzisk Mazowiecki pojawiła się informacja o ofercie pracy dla trenera Krzysztofa Chrobaka od Polonii Warszawa. Decyzja jednak jeszcze nie zapadła, temat został określony jako „rozwojowy”

https://twitter.com/PogGro/status/848992166038970373

Trzeba jednak do tej informacji podchodzić ze spokojem, gdyż informacja nie pochodzi z oficjalnego źródła; osoba prowadząca profil raczej nie dostaje informacji bezpośrednio z klubu.

Informacja ta została jednak dzisiaj zdementowana przez byłego zawodnika Polonii Jacka Karbowniaka, który kontaktował się z trenerem.

Author: muchomor

13 thoughts on “Chrobak z ofertą od Polonii? Karbowniak demetnuje

 1. Raczej trudno na to liczyć – Pogoń prowadzi w IV lidze i gra o awans. Poza tym czy to nie jest zbyt gwałtowny ruch ? Pan Krzysztof zapisał dużą kartę z Polonią ale czy teraz warto Mu wracać w tak trudnym momencie ?

 2. Mogę spekulować, ale Chrobak przygarnął sporo chłopaków z Polonii. Może liczy, że w lipcu dostanie kolejnych. Musi wyrobić sobie zdanie.
  Chrobak pojawiał się kilka razy na K6. Lubi tu wracać. Pod tym względem uwielbiam rozmowy z byłymi pracownikami klubu… mają fajny zdrowy ogląda na sprawę…

 3. Tu potrzebne jest jakieś koncylium trenerskie a nie pojedynczy trenerzy z całym szacunkiem do wszystkich wymienianych. Drużyna została tak przysłowiowo zmarnowana w okresie przygotowawczym „zapuszczona”, że teraz, żaden coach nie ogarnie tego w te kilka meczy…Prawda jest taka, że utrzymanie się w 2 lidze polegać będzie na wzięciu się w kupę przez zawodników i walka o każdy nawet jeden punkt plus końcowy korzystny układ tabeli- jak dla mnie to teraz drużyna mogłaby śmiało nawet bez trenera grać sami najlepiej by się ustawili na boisku. Pozdrawiam

  1. ciekawa opinia olo… a jeszcze przed meczem z Gryfem przekonywałeś mnie jakim to jest cudotwórcą i jak zbawienne okażą się dla naszych piłkarzy treningi z Engelem seniorem i o żadnym trenerze z zewnątrz nie chciałeś słyszeć

  2. Szkło, masz pełną rację, to nie tak miało być 🙂 czyli żaden dopust. Ostatnio coś z dużo przekręcam 🙂

 4. Nie zmieniam zdania. Engel to jeden z najlepszych trenerów. I motywator też. Jednak po konferencji pomeczowej widzę, że dla niego łączenie wielu stołków nie jest wskazane. A i emocje bardzo dużo u niego grają. Tego nie brałem po uwagę. Sądziłem, że po zamieszaniu z odejściem Pana Igora Engel ustawi do pionu cały zespół – a to mu nie wyszło, bo drużyna niczego nowego nie pokazała. Poza tym do Chrobaka mam zaufanie, nie jest fajterem i medialnym efekciarzem, dużo w nim rzetelnego podejścia do zawodu i spokoju, którego tak bardzo teraz trzeba, aby uratować resztki tego sezonu i nie spaść. I w sumie Pan Chrobak mimo, że z zewnątrz to jakby jednak nasz, Polonista.

 5. Jak tak dalej będą grać, to trzeba będzie wymienić literę „m” na „p” w serwisie. Żal „wiadomo,co” ściska, kiedy widzę jak się nasi staczają po równi pochyłej. Już nawet nie wiem kogo winić za taki stan rzeczy, ale na pewno nie nas kibiców. Liczę na to, że trener Chrobak zechce wziąć to wszystko w swoje ręce. Byleby mu nikt nie przeszkadzał.

Dodaj komentarz