Konferencja po meczu GKS Bełchatów – Polonia

Prezentujemy Wam zapis dzisiejszej konferencji prasowej trenerów po meczu GKS Bełchatów – Polonia Warszawa. 

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

3 thoughts on “Konferencja po meczu GKS Bełchatów – Polonia

  1. Co by nie mówić – Igor mądrze zareagował na ostatnie pytanie. Facet, który Polonię ma w sercu i pewnie grałby lepiej od tych swoich „podopiecznych” musi brać na klatę ataki za ich nieudolność 🙁 Taka już niestety rola trenera .

  2. Ja mam nieco inne zdanie – mianowicie podkreślam wyraźnie zawsze bardzo negatywnie podchodzę do argumentacji obronnej trenerów którzy zwalają winę na zawodników !!! na dodatek mówiąc przy tym, że zawodnicy nie grają wg założeń taktycznych..pytam jakie masz Trenerze założenia taktyczne ???…ktoś tu już wskazywał na 23 mecze tylko 4 zwycięstwa !!!! czyli rozumiem, że w tych 23 meczach zawodnicy ani razu nie grali wg założeń taktycznych sztabu trenerskiego ??? i dopiero teraz trener to zauważył ? wcześniej mu to nie przeszkadzało ? bo jeśli wtedy nie widział tego, że zawodnicy nie grają wg jego założeń to oznacza że GRALI wg jego założeń taktycznych, a więc założenia Trenera są do dupy…bo i tak nic nie dały w przekroju praktycznie całego sezonu (23 mecze) nie dwa trzy mecze dwadzieścia trzy mecze !!!! a więc teraz mowa Trenera o jakichkolwiek założeniach taktycznych w jakimkolwiek kontekście jest pustym gadaniem. Jeśli zawodnicy nie grają dziś wg założeń trenera może to oznaczać, że starają się w jakikolwiek sposób coś robić na własną rękę bo wiedzą że plany trenera są do bani – nie ufają zapewne trenerowi jego przygotowaniu merytorycznemu.

  3. Ponadto to nie jest tak jak mówi Gołaszewski Trener, że to drużyna sama sobie strzeliła bramki. Pierwszą bramkę w tym meczu strzelił nam SZTAB TRENERSKI wstawiając do gry Zembrowskiego który jest totalnie nie zgrany w bramkarzem co widać doskonale na skrócie meczowym. Pierwotną przyczyną tego gola nie było to co wydarzyło się w trakcie meczu (złe zagranie Zembrowskiego) tylko przyczyną najważniejszą było to że sztab go wstawił i wstawia do meczy o punkty mimo braku zgrania z bramkarzem czy to Tobiaszem czy Puskiem to samo by było !!! Niestety Panie trenerze. Czekam na jakieś oświadczenia zarządu bo skoro jest to spółka kapitałowa SA to nawet już z tego względu powinni się wypowiedzieć zająć stanowisko wobec aktualnej sytuacji już nie mówiąc o zwykłej przyzwoitości w stosunku do kibiców.

Dodaj komentarz