Dwóch kandydatów do schedy po Gołaszewski

Po wczorajszej dymisji Igora Gołaszewskiego włodarze Polonii postanowili poszukać nowego rozwiązania problemów pierwszego zespołu. W grę wchodziło dwóch ciekawych kandydatów. 

Leszek Ojrzyński i Jerzy Engel jr
Leszek Ojrzyński i Jerzy Engel jr (fot. Robe)

Według tego co zasłyszeliśmy na K6 w grę wchodzi obecnie dwójka wolnych strzelców. Pierwszym jest Leszek Ojrzyński, który w latach 2004-2005 prowadził rezerwy „Czarnych Koszul”. W 2006 roku był asystentem Waldemara Fornalika, gdy ten walczył z zespołem o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. W swoim bogatym cv ma też kluby ekstraklasowe (Korona Kielce, Podbeskidzie Bielsko Biała, Górnik Zabrze). Podobno Ojrzyński znajduje się też w kręgu zainteresowań Radomiaka Radom…

Drugim kandydatem był podobno Władysław Żmuda, który podczas eliminacji do mundialu w Korei i Japonii współpracował z ówczesnym selekcjonerem, a obecnym prezesem klubu Jerzym Engelem. Żmuda prowadził do tej pory turecki Altay SK oraz młodzieżowe reprezentacje Polski.

Wybór według naszej wiedzy ma zapaść najpóźniej do czwartku…

Źródło: własne

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

9 thoughts on “Dwóch kandydatów do schedy po Gołaszewski

  1. Dzisiaj czytałem wywiad z Ojrzynskim w którym mówił o tym jak to kibicuje legii, ale co ciekawsze mówił że ostatnio odrzucił jakieś propozycje z pierwszej ligi bo czeka na szanse w ekstraklasie, więc zobaczymy co z tego wyjdzie.

    1. Grunt żeby nowy trener był profesjonalistą i nie dał sobie wejść na łeb. No i oczywiście potrafił wziąć towarzystwo za mordę.

Dodaj komentarz