Spółka odniosła się do kwestii biletów dla MKS-u

Karolina Czaja, rzecznik prasowy naszego klubu w kolejnym komunikacie, ustosunkowała się do zarzutów MKS-u, które ukazały się w sieci dwa dni temu. 

Karolina Czaja
Karolina Czaja (fot. Robe6)

W dniu 23 marca 2017 r. na stronie mkspolonia.com ukazał się „Komunikat w sprawie współpracy pomiędzy MKS a Polonia Warszawa” pod którym podpisał się Zarząd piłkarskiej części MKS. W komunikacie pojawiły się nieścisłości. Polonia Warszawa nie będzie polemizować z oświadczeniem. W swoim imieniu, pragnę ustosunkować się wyłącznie do jednego z punktów zawartych w oświadczeniu. Z ramienia Klubu, osobiście koordynuję kwestię wchodzenia osób związanych z MKS na mecze Polonii Warszawa. Pragnę poinformować, że do końca rundy jesiennej sezonu 2016/2017 II ligi piłki nożnej zawodnicy CLJ, którzy swoje mecze rozgrywają w strukturach MKS, mieli możliwość wstępu na mecze pierwszej drużyny Polonii Warszawa nieodpłatnie, po uprzednim zgłoszeniu w formie pisemnej listy chętnych obejrzenia meczu.

Wychodząc naprzeciw młodym sportowcom z MKS i ich opiekunom, klub w grudniu 2016 r. podjął decyzję, że od rundy wiosennej sezonu 2016/2017 zawodnicy MKS (a także rodzice dzieci do lat 12) będą mieli możliwość odbioru darmowego karnetu na przeznaczony specjalnie dla nich sektor na trybunie głównej. Do dnia dzisiejszego, na podstawie list przesłanych przez MKS, wydrukowaliśmy ponad 400 karnetów, a trenerzy, rodzice i zawodnicy MKS odebrali 177 karnetów, natomiast na pierwszym meczu rundy wiosennej skorzystało z nieodpłatnego wejścia 40 osób.

Rzecznik prasowy klubu
Karolina Czaja

Źródło: Polonia Warszawa S.A.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz