Marcinkowski testowanym bramkarzem

Poznaliśmy nazwisko bramkarza testowanego w Polonii. Jest nim 21-letni Marcin Marcinkowski. Młody bramkarz urodził się w Warszawie i piłkarskie szlify zbierał w KS Raszyn, a potem w KS Piaseczno.

Jego kariera nabrała rozpędu w 2013 roku, gdy w wieku 18 lat zaczął regularnie występować w Legionovii Legionowo. W sezonie 2013/2014 rozegrał 12 meczów w II lidze – na początku sezonu występował regularnie, ale w połowie pierwszej rundy stracił miejsce w składzie i powrócił do niego dopiero na dwa ostatnie mecze sezonu.

Na początku następnego sezonu postanowił odejść z II ligowego klubu i przeniósł się do ES Nikos&Sokratis Erimis, które występowało na 2 poziomie cypryjskich rozgrywek. Zanim jednak tam trafił, był na testach w Sevilli, Sportingu Lizbona, czy Atletico Madryt. Po sezonie 2014/2015 bramkarz był na testach w AEK Larnaka (wicemistrz Cypru), ale ostatecznie przeniósł się do innej drużyny z drugiego poziomu cypryjskich rozgrywek – AS Othellos Athienou.

Latem golkiper postanowił wrócić do Polski. Po nieudanych testach w Bruk Bet Termalice Nieciecza (Ekstraklasa) i Chojniczance Chojnice (I liga), Marcinkowski znalazł angaż w IV-ligowym MKSie Piaseczno, w którym jesienią zagrał 13 meczów. Swego czasu, testowany przez Polonię bramkarz występował w juniorskich reprezentacjach Polski.

Źródło: własne / 90minut.pl / przegladsportowy.pl / mks-piaseczno.pl

Author: muchomor

4 thoughts on “Marcinkowski testowanym bramkarzem

  1. Serio potrzebujemy bramkarza ? nie lepiej skupić się na Janku Balewajderze ? po co ściągać kolejnego a „swojego odsyłać na jakieś zsyłki syberyjskie” gdzie Bala się dobrze faktycznie zapowiada warunki itd, Nie wiem o co chodzi z tym testowanym bramkarzem ale bardzo nie lubię gdy wychodzi, że Pan bramkarz czy jakiś potencjalny transferowany zawodnik był testowany wszędzie gdzie się da – jest to pompowanie lekkiej pianki wymieniając kluby od sasa do lasa jeszcze Barcelony i Realu brakuje. Mamy Puska, Tobiego, i trzeciego, więc co nagle testowany bramkarz miałby wskoczyć na pierwszego ? nie wiem nie wiedzę sensu, ale jak wypije kawę pierwszą dziś to może zobaczę sens 😉

  2. A wiadomo KTO jest (był) jego managerem? Kto go na ten Cypr wykierował?
    Czy to następny „po przejściach” na odbudowanie?
    Bądźmy poważni: juniorem nie będzie, a Pusek-Tobjasz już komuś nie wystarcza?

    1. Podzielam Twoje wątpliwości a tego stwierdzenia o odbudowaniu się to już jestem pewien – patrząc na listę test – klubów, w których szukał szczęścia. Ok nie chce się negatywnie nastawiać do tego chłopaka – ale widząc skład na II połowę w ostatnim sparingu to klub raczej poważnie myśli aby go zatrzymać, może jako trzeciego zamiast Leszczyńskiego ? a pamiętam wywiad z trenerem Wojdygą w tamtym roku jak narzekał że muszą oddać Janka Balewajdera gdzieś bo na razie nie ma tu miejsca a teraz jakieś testy bramkarza gdy w tej formacji jest wyjaśniony status quo na dziś

  3. Tobjasza i Puska uważam za dobrych bramkarzy, więc nie rozumiem po co nam kolejny golkiper, owszem należy łatać dziury, ale w obronie. Czy szacowne kibolskie towarzystwo nabyło już karnety na wiosenną rundę ? Przypominam, że kibice Widzewa wykupili 5,5 tys.karnetów co jest ich rekordem klubowym. Właśnie tak wspomaga się klub. Sygnalizuję przy okazji, że w MKS-e bardzo źle się dzieje, wszystko się rozlatuje, a jak Olczak dalej będzie w nim rządził to stracimy wszystkich zdolnych chłopaków, co najmniej z 3 roczników. Trudno nie wspomnieć o zaniedbaniach inwestycyjnych i kradzieży funduszy przeznaczonych na rozwój zaplecza.

Dodaj komentarz