Znamy pierwsze nazwiska meczu dla Rafika

Mecz charytatywny na rzecz Rafała Kośca już w najbliższą niedzielę. Klub na oficjalnej stronie informuje nas o tym, którzy zawodnicy mistrzowskiej drużyny z 2000 roku staną w szranki z RAP-em. 

Maciej Szczęsny
Maciej Szczęsny (fot. Interia.pl)

Swój przyjazd potwierdzili już m.in. Maciej Szczęsny, Przemysław Boldt, Maciej Bykowski, Tomasz Ciesielski, Jacek Dąbrowski, Piotr Dziewicki, Igor Gołaszewski, Gražvydas Mikulėnas, Donatas Vencevičius, Tomasz Moskal, Jacek Paszulewicz i Piotr Stokowiec.

W spotkaniu raczej nie wystąpi Stokowiec. Według informacji „Przeglądu Sportowego” trener Zagłębia Lubin, który uległ wypadkowi rowerowemu. Lekarze zabronili mu do poniedziałku podejmowania jakichkolwiek aktywności.

Warto podkreślić, że z wymienionych powyżej osób Stokowiec, nie reprezentował barw „Czarnych Koszul” w sezonie mistrzowskim (bronił wtedy barw KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – przyp. DS).

W bramce Polonii nie zobaczymy Mariusza Liberdy, który narzeka na uraz pleców.

Radosław Majdan
Radosław Majdan

Z potwierdzonych gwiazd Reprezentacji Artystów Polskich pojawić się powinni: Radosław Majdan, Grzegorz Jędrzejewski, Piotr Świerczewski, Piotr Zelt, Robert Moskwa, Krzysztof Wieszczek, Przemek Cypryański, Jacek Kopczyński, Marcin Piętowski, Michał Szyc, Tomasz Jachimek, Maksym Rzemiński, Tomasz Kłos, Hiro, Rafał Mroczek, Marcin Mroczek.W jej szeregach nie zabraknie także niespodzianki. Na boisku pojawi się także Jacek Magiera.

Wielki mecz charytatywny, który odbędzie się 9 października na stadionie Polonii o godzinie 15.00.

Źródło: własne / Polonia Warszawa S.A. / Przegląd Sportowy

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz