Stasz zagra z „44”. Mierzejewski w ZEA

Michał Stasz zagra w „Czarnych Koszulach” z nowym numerem. W ramach przydziału przypadł mu nr „44” (w poprzednim sezonie grał z „98” – przyp. DS). 

Michał Stasz i Tomasz Redwan
Michał Stasz i Tomasz Redwan (fot. Robe)

Mamy nadzieję, że „Staśkowi” uda się wraz ze zmianą numeracji nawiązać do tradycji Daniela Gołębiewskiego, który z „44” trafiał do bramki poznańskiego Lecha w sezonie 2008/09. Aktualny wykaz numerów naszych zawodników znajdziecie w dziale kadra [tutaj].

Jan Balawejder do Pogoni Grodzisk Mazowiecki został wypożyczony na jeden rok – dowiedzieliśmy się od rzecznik prasowej klubu Karoliny Czai. 

Były pomocnik „Czarnych Koszul” Adrian Mierzejewski znalazł sobie nowy klub. Po odejściu z saudyjskiego Al-Nassr podpisał roczny kontrakt z Al-Sharjah SCC. „Mierzej” w zespole jedenastej drużyny poprzedniego sezonu ekstraklasy Zjednoczonych Emiratów Arabskich zagra z numerem 10.

Źródło: własne / 90minut.pl / BMG Sport

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

4 thoughts on “Stasz zagra z „44”. Mierzejewski w ZEA

  1. Zastanawia mnie ekstrawagancja z wybieraniem sobie numerów – im wyższy tym lepszy ? Zachodzę w głowę, czemu akurat 44 ? A nie dla przykładu 71 lub 63 ? Zresztą spektrum jest ogromne – 57, 39, 81 i tak dalej, a nawet trzycyfrowe. A czemu nie ?
    Że też nikt jeszcze nie wpadł na klasyczną cyfrę – 0. Że może się źle kojarzyć ? Gorzej by się kojarzyły dwa zera 🙂

Dodaj komentarz