Oprawa powstańcza

Prezentujemy Wam piękną oprawę powstańczą w wykonaniu nieocenionej grupy „Ultras Enigma”. Video w rozwinięciu: 

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

3 thoughts on “Oprawa powstańcza

  1. Znakomita oprawa – na miarę możliwości, ale liczy się pomysł, chęci i pamięć.
    Szkoda tylko, że sam klub nie podniósł rangi tego wydarzenia. Zabrakło choćby pieśni powstańczych, a przecież moglibyśmy odśpiewać Warszawskie Dzieci przed rozpoczęciem meczu. Dla mnie ta pieśń powinna być hymnem naszego klubu. Można by przypomnieć, a najmłodszym opowiedzieć historię bojów powstańczych na naszym stadionie, a nawet uroczyście wraz z obecnymi na meczu kibicami złożyć kwiaty pod tablicą pamiątkową i zapalić znicze.

    Dziś, kiedy z rodziną przyjechaliśmy wieczorem na stadion , aby od nas zapalić światło tliła się tylko jedna, a druga była już wypalona. I więcej nie. Ta wypalona była w barwach Legii. Wierzę, że przyniesiono ją i zapalono w dobrych intencjach.

  2. Sama oprawa na pewno pozytywna ale już te race mniej przyjemne. OLO – masz 1000 % racji w sprawie Powstańczych Pieśni – powinniśmy je śpiewać przed meczem a zwłaszcza teraz w sierpniu miesiącu kojarzonym tak bardzo z Powstaniem. W ogóle na meczu 13 sierpnia winniśmy przypomnieć jak zawsze walki na murawie K6 .

Dodaj komentarz