Leszczyński dołącza do kadry Polonii

Polonia pozyskała czwartego bramkarza. Do kadry zespołu dołączył Marcin Leszczyński. Młody golkiper KS-u Raszyn według nieoficjalnych źródeł ma być trzecim bramkarzem zespołu. 

Marcin Leszczyński
Marcin Leszczyński (fot. Łukasz Kozłowski / Olsztyn.com.pl)

Dlaczego trzecim? W klubie poważnie liczą na Jana Balawejdera, który w obecnej sytuacji może mieć problem z wywalczeniem sobie miejsca w wyjściowej jedenastce „Czarnych Koszul”. Miejsce między słupkami będzie należało albo do Mateusza Tobjasza (jeden ze współautorów awansu) albo pozyskanego ze stołecznego Ursusa Dominika Pusaka (najlepszy bramkarz III ligi).

Balawejder najprawdopodobniej zostanie wypożyczony. Z naszych informacji wynika, że może chodzić o Legionovię.

Wracając do Leszczyńskiego, to w przeszłości grał w Olimpii Warszawa. Mierzy 197 cm wzrostu. Jego brat Rafał (obecnie bramkarz I-ligowego Podbeskidzia Bielsko-Biała) ma już na swoim koncie występ w kadrze narodowej przeciwko Norwegii (18.02.2014 r., Polacy wygrali w Abu Zabi 3:0, jedną z bramek zdobył Tomasz Brzyski).

Źródło: własne

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

2 thoughts on “Leszczyński dołącza do kadry Polonii

  1. Wątpie, by Balawejder wylądował w Legionovii. Właczyli do kadry chłopaka z juniorów (rocznik 99) i w ostatnie 2 dni pozyskali dwóch bramkarzy z rocznika 97. Mają już więc 3 młodzieżowców na bramce i kolejnego raczej nie potrzebują.

Dodaj komentarz