Petasz wróci za 3 tygodnie. Balawejder w Legionovii?

Piotr Petasz powoli wraca do zdrowia. Lewy obrońca, który w trakcie rundy wiosennej dołączył do drużyny w wyniku kontuzji kolana, której nabawił się w spotkaniu z Sokołem Aleksandrów Łódzki (1:0). 

Jerzy Engel jr i Piotr Petasz
Jerzy Engel jr i Piotr Petasz (fot. Robe)

Wczoraj Petasz powiedział nam (szykowaliśmy video, ale wystąpiły problemy dźwiękiem – przyp. DS), że w ciągu trzech tygodni wróci do rywalizacji o miejsce w pierwszym składzie „Czarnych Koszul”. Były zawodnik Dolcanu Ząbki walczy o miejsce w składzie z Grzegorzem Wojdygą.

Teraz kilka informacji o bramkarzach. Zaczniemy od świeżego newsa z konferencji. Igor Gołaszewski poinformował, że zespół wzmocni jeszcze jeden golkiper. Z naszych informacji wynika, że sztab szkoleniowy chce wypożyczyć Jana Balawejdera. Młody piłkarz w poprzednim sezonie miał okazję zagrać jedynie 14 minut w spotkaniu ze Startem Otwock (5:1). W kuluarach mówiło się o zainteresowaniu Jagiellonii Białystok. Ostatnie tropy wskazują jednak, że „Bala” na wypożyczenie uda się do Legionovii Legionowo. Tam ma ogrywać się. Miejsce Balawejdera ma zająć trenujący z Polonią Marcin Leszczyński.

„Gazeta Wyborcza” poinformowała, że były golkiper Polonii Przemysław Kazimierczak podpisał umowę z Łódzkim Klubem Sportowym. Według informacji dziennika „Kazek” ze swoim macierzystym klubem związał się rocznym kontraktem. Życzymy powodzenia!

Wychowanek Polonii, Paweł Kieszek podpisał kontrakt z hiszpańskim Córdoba CF. Kieszek ostatnio bronił barw portugalskiego GD Estoril-Praia – w minionym sezonie zagrał w 31 meczach. Klub z Kordoby w poprzednim sezonie zajął piąte miejsce w drugiej lidze hiszpańskiej i przegrał baraże o awans do ekstraklasy.

Strona akademii MKS-u Polonii Warszawa poinformowała, że Sebastian Kęska wraca na K6. – Od dnia 20.07.2016 trener Sebsatian Kęska odpowiadał będzie na rocznik 2002 naszej akademii. Dotychczasowy trener  Michał Libich z powodu nadmiaru obowiązków z wielkim żalem musiał zrezygnować z prowadzenia chłopców z rocznika 2002 – czytamy na stronie akademii.

Źródło: własne / Gazeta Wyborcza / 90minut.pl / MKS Polonia Warszawa

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

2 thoughts on “Petasz wróci za 3 tygodnie. Balawejder w Legionovii?

  1. Wiadomo już kto odchodzi? Balawejder, Jaroszewski, Kaźmierczak, Stasz już potwierdzeni? Rozumiem, że Pindor i Wybraniec nie są brani pod uwagę? Co z Worachem i Tomaszewskim, których przyszłość była niepewna?

    1. Kazimierczak w ŁKS, Stasz w Ursusie, Jaroszewski nie wiem, ale prawdopodobnie IV liga. Pindor i Wybraniec wypożyczeni będą gdzieś… i już na moje oko nie wrócą. Balawejder będzie wypożyczony. Czemu nie czytacie uważnie?
      Worach i Tomaszewski są w kadrze na II ligę.

Dodaj komentarz