Manager Patory wyklucza grę piłkarza w Polonii!

Jeszcze przed zakończeniem ubiegłego sezonu wieszczono transfer Adama Patory do Polonii. Dziś łódzka „Gazeta Wyborcza” podaje zaskakującą nowinę dotyczącą najlepszego strzelca ŁKS-u. 

Adam Patora
Adam Patora (fot. Robe)

Patora w przyszłym sezonie nie zagra u „Galerników”. Jego menedżer twierdzi, że napastnik nie przejdzie do Polonii Warszawa, ale innego klubu. Na razie brakuje jednak przecieków, które mogłyby wskazywać jaki azymut obierze snajper z Łodzi.

Ten nagły zwrot sytuacji może wykorzystać Marcin Orłowski, napastnik Górnika Wałbrzych, który był także przymierzany do gry na K6. Orłowski według informacji portalu „Sportowy Kalejdoskop Informacji Bardzo Aktualnych” jest już wolnym piłkarzem. Czy z tej okazji skorzysta sztab szkoleniowy „Czarnych Koszul”?

Oszczędny w kwestiach transferowych jest także Igor Gołaszewski. W rozmowie ze stroną oficjalną powiedział tylko, że zawodnicy zostaną zaprezentowani podczas specjalnej konferencji prasowej.

Źródło: własne / Gazeta Wyborcza / kspolonia.pl / Sportowy Kalejdoskop Informacji Bardzo Aktualnych

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

2 thoughts on “Manager Patory wyklucza grę piłkarza w Polonii!

  1. Odnośnie braku Patory, to myślę sobie, że jeśli przyjdzie ktoś lepszy od niego, to ten brak nie jest taki zły. Ale jeśli nie przyjdzie nikt lub przyjdzie ktoś gorszy od Patory, to brak Patory nie jest taki dobry.

Dodaj komentarz