Patora pożegnany w Łodzi. Jest blisko umowy z Polonią!

Wczoraj łódzki oddział „Gazety Wyborczej” w tekście o Łódzkim KS zawarł ciekawą informację dotyczącą Adama Patory – najskuteczniejszego strzelca „Galerników”, który był przymierzany do Polonii. 

Adam Patora
Adam Patora (fot. Robe)

„GW” w przymiarkach transferowych ŁKS-u informuje, że [Łodzianie chcą sprowadzić] Jewhena Radionowa ze Świtu Nowy Dwór Mazowiecki i Arkadiusza Ciacha z Ursusa Warszawa. Ukrainiec ma 26 lat, wcześniej w Polsce występował m.in. w GKS Katowice i Ursusie. W 24 meczach zdobył 13 bramek. Znacznie lepszy dorobek ma 24-letni Ciach, strzelec aż 22 goli w ostatnich rozgrywkach. Obaj będą starali się zastąpić Adama Patorę, odchodzącego do Polonii Warszawa.

Informacji przy K6 nie udało nam się potwierdzić, ale w kuluarach mówi się, że Patora na 99% wzmocni „Czarne Koszule”. Chęć wyrażają zarówno klub jak i zawodnik. Może to oznaczać, że u boku Krystiana Pieczary wkrótce zagra jego kolega z młodzieżowych reprezentacji województwa łódzkiego.

Źródło: własne / Gazeta Wyborcza

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

3 thoughts on “Patora pożegnany w Łodzi. Jest blisko umowy z Polonią!

    1. Jeszcze tylko jeden dzień i otworzy się okienko transferowe. Wtedy już będzie coś konkretniejszego wiadomo. Chyba czeka nas jednak Patora, z przecieków chyba też Kamiński, wszystko wskazuje też na Mąkę. Plus ci ludzie, którzy są – razem siła ofensywna jakby nie było będzie dużo większa.
      Na mój kibicowski nos będziemy chyba grać systemem naszej reprezentacji. Dwóch wysuniętych napastników, silne skrzydła i dwóch defensywnych pomocników. Jednak bez klasycznego rozgrywającego. Choć jednak takie „parametry” posiada Kamiński ( jak przyjdzie oczywiście ! ). To takie moje piknikowe spekulacje na czas letniej kanikuły.

      Swoją drogą Muchomor z Kwiksterem mogliby uchylić rąbka tajemnicy 🙂

Dodaj komentarz