Polonia skusi Patorę?

Łódzki oddział „Gazety Wyborczej” dotarł do ciekawej informacji. Adam Patora może wzmocnić Polonię Warszawa. Napastnik ŁKS bowiem znalazł się na liście życzeń stołecznego klubu. 

Adam Patora (fot. Robe)
Adam Patora (fot. Robe)

Według „GW” działacze ŁKS co dzień niemal prowadzą rozmowy z zawodnikami, ale na razie Patora nie podpisał. Wyczyny napastnika „Galerników” po ostatniej konfrontacji mocno zachwalał trener polonistów Igor Gołaszewski.

Patora mógł sztabowi zapaść w pamięci ze względu na sporą skuteczność w meczach z Polonią. Jest autorem każdego trafienia, które ŁKS zaserwował „Czarnym Koszulom” w tym sezonie (gol na jesieni i dwa wiosną – przyp. DS). Trzeci strzelec III ligi w 32 spotkaniach pokonywał bramkarzy dwudziestokrotnie.

Na koniec „popisy” strzeleckie najlepszego strzelca ŁKS-u:

Źródło: własne / Gazeta Wyborcza

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

8 thoughts on “Polonia skusi Patorę?

  1. Z Patrykiem Kamińskim grają niemal w ciemno. Zresztą w Ursusie jest jeszcze kilku innych ciekawych zawodników.

  1. Dobrze, że nie rządzisz klubem. Czas by zastanowić się nad wzmocnieniami i poszukać odpowiednich piłkarzy skończył się dawno temu. Teraz już od 2 tygodni piłkarze powinni mieć na stole oferty, a Ci którzy się zdecydują od razu po awansie zostać podpisani. Wygląda na to, że tak właśnie jest i tym razem. W tym temacie trzeba Engelowi oddać pełen profesjonalizm.

  2. chyba sie nie zrozumielismy!!
   oczywiscie czas na szukanie ewentualnych wzmocnien, wstepnych rozmow itp jest odpowiedni. jednak wszelkie tego typu ruchy podal bym do oficjalnego info dopiero po zakonczeniu drugiego meczu barazowego kiedy juz bedzie wiadomo kto gra wyzej a kto nie!
   zakladam ze taki Patora w przypadku awansu jest pewniakiem. w przypadku jesli bysmy odpukac tfu tfu przegrali baraze z Wałbrzychem to za Chiny Ludowe do nas nie dolaczy!

   dobrze że nie rzadzisz klubem bo dawanie ofert 2 tygodnie temu pilkarzom nie wiedzac na czym stoim to istna glupota!!
   po 1, nikt powazny!! nie wiedzac czy awansujesz czy nie, nie przyjdzie w ciemno i nie podpisze kontraktu!!
   po 2, nasciagac pilkarzy i naobiecywac im zlote gory jest bardzo latwo. gorzej jak sie nie uda awansowac, a kontrakty podpiszesz. pytanie czy budzet 3-cio ligowy to udzwignie??!! zakladam ze w przypadku awansu budzet bedzie troche wyzszy niz obecnie!!

Dodaj komentarz