Podczas wizyty na Polonii natknąłem się na ciekawego gościa. Specjalnie dla Was, obrońca Bytovii, a za razem wychowanek „Czarnych Koszul”, Krzysztof Bąk o plotkach o swoim powrocie…
Poloniści | Wielka Polonia Warszawa Online | Konwiktorska 6 | KSP | Warszawska Ferajna | Polonia 1911

1 kolejka
1/2 finału baraży


1 thought on “Bąk: Kibicujcie piłkarzom. Na pewno się odwdzięczą dobrą grą! [video]”