Polonia minimalnie wygrała z Nerem Poddębice. Po spotkaniu poprosiliśmy piłkarzy i trenera o kilka słów o dzisiejszej konfrontacji. Materiały w rozwinięciu:
Poloniści | Wielka Polonia Warszawa Online | Konwiktorska 6 | KSP | Warszawska Ferajna | Polonia 1911

1 kolejka
1/2 finału baraży


2 thoughts on “Wypowiedzi po meczu Ner – Polonia [video]”