Remis w pierwszym sparingu na Cyprze

Polonia Warszawa zremisowała bezbramkowo w meczu towarzyskim z zespołem Wigier Suwałki. Przeciwnik występuje na co dzień w I lidze i po rundzie jesiennej zajmuje 16 miejsce.

Rafał Kosiec
Rafał Kosiec (fot. robe6)

W meczu kontrolnym rozegranym na Cyprze obie drużyny nie stworzyły sobie za wiele sytuacji i remis wydaje się być wynikiem zasłużonym.

Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie Polonii, jak i Wigier, nasi zawodnicy po raz kolejny postawili na twardą, męską grę. Przeciwnicy zarzucili naszym graczom „nadmierną agresję i wręcz chamską grę”, ale podczas sparingu tylko jeden z graczy Polonii obejrzał żółtą kartkę – Rafał Kosiec.

Co ciekawe, szkoleniowcem Wigier jest były gracz Polonii – Donatas Vencevičius (vicemistrz Polski z sezonu 1997/98). Litwin mógł skorzystać z usług byłych juniorów „Czarnych Koszul” Damiana Gąski Mateusza Żebrowskiego oraz testowanego jeszcze w czasach Ekstraklasy Dawita Makaradze.

24.02.2016
Wigry Suwałki – Polonia Warszawa 0:0

Polonia: Mateusz Tobiasz – Grzegorz Wojdyga (50. Bazyli Kokot), Daniel Choroś, Piotr Augustyniak, Marcin Bochenek – Donatas Nakrošius (60. Marcin Kluska), Rafał Kosiec Ż, Piotr Kosiorowski, Mariusz Marczak (70. Krystian Pieczara), Michał Zapaśnik (75. Mateusz Małek) – Bartosz Wiśniewski (80 Mariusz Wierzbowski).

Źródło: własne/kspolonia.pl/wigrysuwalki.eu/suwalki24.pl

Author: muchomor

Dodaj komentarz