Pindor i Wybraniec w Sulejówku

Według naszych źródeł dwóch młodzieżowców Polonii – Sebastian Pindor Bartosz Wybraniec zostali wypożyczeni do vicelidera IV ligi mazowieckiej (gr. płd) Victorii Sulejówek. 

Sebastian Pindor (fot. Robe)
Sebastian Pindor (fot. Robe)

Wybraniec początek sezonu miał dobry. Niestety po słabszym meczu z Energią Kozienice (1:1) jego notowania spadały. Ostatni raz zagrał przeciwko Sokołowi Aleksandrów Łódzki (0:1). W sumie lewy obrońca na swoim koncie uzbierał 10 meczów.

Pindor na boisku pojawiał się jako joker (w dwóch spotkaniach wychodził w pierwszej jedenastce). Wychowanek „Czarnych Koszul” rozegrał 12 meczów jesienią, a w spotkaniu z Wartą Działoszyn (5:0) popisał się bardzo ładnym trafieniem. Środkowy pomocnik ostatni raz w barwach zespołu pojawił się w spotkaniu ze Startem Otwock (2:0).

Victoria Sulejówek to drugi zespół swojej grupy IV ligi. Po jesieni ustępują tylko jednym punktem KS Konstancin. W składzie zespołu jesienią grali byli poloniści, m.in. Jan DźwigałaBartosz Niksiński i Michał Gwiazda (wzmocni Pogoń Grodzisk Mazowiecki prowadzony przez trenera Marka Końkę).

Źródło: własne

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz