Polonia w Esce. Grzybowski zagra w Szwecji

Dziś gośćmi w Radiu Eska byli Jerzy Engel jr i Radosław Majdan. Dyrektorzy sportowy i marketingowy rozmawiali o obozie na Cyprze oraz o 70-lecia pierwszego mistrzostwa naszego klubu. 

Na koniec głos w sprawie stadionu zabrał prezes Jerzy Engel. Nagranie prezentujemy poniżej [link do materiału na stronie Eski]:

Adam Grzybowski
Adam Grzybowski

Z informacji transferowych z III ligi warto wspomnieć, że Michał Strzałkowski grający ostatnio w Pogoni Grodzisk Mazowiecki dostał wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu.

Natomiast Adam Grzybowski z Neru Poddębice przeniósł się szwedzkiego Töcksfors IF (IV liga). Zapytaliśmy naszego byłego obrońcę o to jak trafił do kraju Wikingów. – Byłem trzy dni na testach. Spodobałem się i podpisałem kontrakt. Chciałbym awansować z moim nowym klubem do wyższej ligi. Może jeśli się dobrze pokażę, to uda mi się wytransferować do lepszego klubu w Szwecji albo Norwegii.  Życzymy powodzenia!

Źródło: własne / Radio Eska / Byli piłkarze Polonii

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

3 thoughts on “Polonia w Esce. Grzybowski zagra w Szwecji

  1. Jest tylko jeden pewny sposób na awans jeszcze w tym sezonie. Musimy podpisać Michała Strzałkowskiego i kupić z Ciechanowa piłkarza wszechczasów na Polonii, bramkostrzelnego Marcina Kruczyka. A w ogóle, to nie wiem czy wiecie, ale czwartoligowy skład i sztab trenerski wymiatałby w trzeciej lidze, drugiej lidze, pierwszej lidze i Ekstraklasie! I komu to przeszkadzało???

  2. Panowie co za poziom? Może tak bez pośpiechu ale z logiką. Pamiętacie jak STRZAŁA się zaręczał na KSP czy Was nie było? Są piłkarze, których nie należy nigdy poniżać. Cały SZACUN dla nich. Po kilkunastu lub po kilku latach będziesz ich uwielbiał. Nie kpijcie z nich. Takie jest życie choć dla nich brutalne. Na temat KSP nie będę się wypowiadał w tym momencie. Ale w innym nie omieszkam.POZDRO.

Dodaj komentarz