Transmisja. Zabraknie Leko. Pieczara liczy na gole

Polska Telewizja Sportowa informuje, że osoby, które nie będą mieć dane zobaczyć meczu Start Otwock – Polonia nie zostaną na lodzie. 

Adeniyi Lekan
Adeniyi Lekan (fot. Daniel Es FOTO)

Według informacji z Twittera internetowego medium wynika, że były obrońca „Czarnych Koszul”, obecnie grający w Starcie, Adeniyi Lekan z powodu kartek nie wystąpi w sobotę. Brazylijski Nigeryjczyk (lub odwrotnie) podzieli w związku z powyższym los „wykartkowanych” w środę: Daniela Chorosia Michała Zapaśnika.

Na koniec wypowiedź Krystiana Pieczary po meczu z Pogonią Grodzisk Mazowiecka, która odnosi się do najbliższego spotkania wyjazdowego klubu z Konwiktorskiej. – Liczę, że do końca rundy jesiennej utrzymam formę fizyczną i strzelecką. To dla mnie bardzo ważne, bo musimy teraz wykonać trudny plan, czyli zdobyć sześć punktów w meczach ze Startem i Legią. Chcemy zająć jak najwyższe miejsce w tabeli i z jak najmniejszą stratą przystąpić do rundy rewanżowej. Niefortunne dla nas porażki i remisy na pewno popsuły humory kibicom, tym bardziej musimy zakończyć rundę zdobyczami punktowymi. Od teraz jesteśmy już tylko skoncentrowani na sobotniej konfrontacji w Otwocku – zapewnia napastnik „Czarnych Koszul”.

Źródło: własne / KS Polonia Warszawa S.A. / Polska Telewizja Sportowa

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz