Engel: Powrócimy do Ekstraklasy. Bilety na Pogoń

Dzień po zwycięskim spotkaniu z ŁKS-em wywiadu dla portalu FootBar udzielił prezes warszawskiej Polonii Jerzy Engel.

Jerzy Engel
Jerzy Engel (fot. Lugher)

Były selekcjoner kadry narodowej pochwalił postawę Polonii w ostatnim spotkaniu i wyraził zadowolenie, że na meczu pojawiło się tylu kibiców. Odniósł się również do szans Polonii na awans do II ligi i do długofalowego planu odbudowy klubu, który między innymi zakłada awans do Ekstraklasy za pięć lat.

Planujemy jeszcze w tej rundzie zająć miejsce, które da nam możliwość awansu, ale także względny spokój, by w okresie przygotowawczym dopracować pewne szczegóły. Powoli realizujemy nasz cel. Na pewno nie wycofuję się z naszego długofalowego planu. Za pięć lat chcemy grac w Ekstraklasie – zakończył Engel.

W przyszłą środę Polonia przy Konwiktorskiej zmierzy się z drużyną Pogoni Grodzisk Mazowiecki. Każdy zarejestrowany kibic w klubowej bazie danych, który na ten mecz przyprowadzi swojego sąsiada może nabyć bilet za złotówkę. Przy zakupie biletów, należy mieć sąsiada obok siebie, który zostanie zarejestrowany w klubowej bazie danych.

Kasy będą czynne we wtorek (03.11) od godziny 15:00 i w dniu meczu od godziny 14:00. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:00.

Źródło: własne / footbar.org / kspolonia.pl

Author: Robe6

Dodaj komentarz