TVP przed meczem z Błękitnymi

Przed meczem w Raciążu ekipa TVP Warszawa pofatygowała się na boisko Marymontu aby poznać nastroje polonistów przed środowym spotkaniem. 

Jerzy Engel jr
Radosław Majdan, Jerzy Engel jr i Igor Gołaszewski(fot. Lugher)

Sztab szkoleniowy przestrzega zawodników „Czarnych Koszul” przed Błękitnymi. Nie chce, żeby powtórzył się scenariusz z sobotniego meczu z Energią Kozienice. – Sądzę, że jeśli podejdziemy do jutrzejszego meczu w Raciążu bardzo poważnie, przy tym w pełni zaangażowani, to powinniśmy osiągnąć końcowy sukces – powiedział trener Igor Gołaszewski.

Błękitni to beniaminek, który wygrał swoją grupę IV ligi. Tworzą zgraną „paczkę” chłopaków, którzy w ostatnim czasie mają więcej powodzeń niż wpadek. W zeszłym roku byli liderem IV ligi, teraz weszli rozpędzeni w grę na trzecim poziomie rozgrywkowym, więc są w czołówce tabeli – charakteryzował rywali dyrektor sportowy klubu Jerzy Engel jr.

Piłkarze natchnieni bojowym duchem przez trenerów wierzą w sukces. Wiedzą także, że nie będzie łatwo i muszą szanować swoich rywali. – [ podchodzimy do nich – przyp. Kwikster] z respektem, ale i z pewnością, że ich pokonamy. Musimy się jakoś zrehabilitować za ostatni mecz – powiedział TVP Piotr Kosiorowski. Kapitanowi „Czarnych Koszul”, który ze względu na kartki nie zagra w Raciążu wtórował Krystian Pieczara: – Na pewno jesteśmy mocno skoncentrowani i pewni, że wygramy następny mecz.

Źródło: własne / TVP

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

1 thought on “TVP przed meczem z Błękitnymi

Dodaj komentarz