Wojdyga po Pelikanie. Grali nasi byli piłkarze…

Pierwsza kolejka za nami. Polonia zremisowała z Pelikanem Łowicz. Upalny podział punktów ocenił dla strony oficjalnej Grzegorz Wojdyga

Grzegorz Wojdyga
Grzegorz Wojdyga (fot. Substancja)

Z wyniku jesteśmy oczywiście niezadowoleni. Podczas sparingów prezentowaliśmy się zdecydowanie lepiej niż wczoraj. Nie udało nam się wykorzystać kilku sytuacji strzeleckich, dlatego mecz skończył się tylko remisem – powiedział w wywiadzie dla kspolonia.pl i dodał: – Warunki na pewno nie były sprzyjające, ale gorąco było zarówno nam jak i przeciwnikom. W drugiej połowie gra zdecydowanie siadła, niemniej nie powinniśmy tłumaczyć się trudnymi warunkami atmosferycznymi. Nie rozegraliśmy dobrego spotkania, dlatego szanujemy zdobyty punkt i skupiamy się na pracy, żeby w kolejnym meczu wygrać.

Wojdyga bardzo ceni Bartosza Wybrańca. Z młodym kolegą rywalizuje o miejsce na lewej stronie obrony. W meczu inaugurującym w wyjściowej jedenastce pojawił się Wojdyga. Popularny „Łysy” wie, że musi mocno pracować, żeby nie stracić miejsca w kadrze.

Mecz skomentował także w osobnym tekście prezes Jerzy Engel. Cały tekst znajdziecie tutaj. My zacytujemy tylko fragment organizacyjny: – Z pewnością nie wszystkie elementy składające się na opinie o organizacji widowiska zagrały tak, jakbyśmy sobie tego życzyli. Wiele osób nie odczytało wcześniejszych apeli dyrektora administracyjnego, które ukazywały się na tej stronie w trakcie tygodnia, aby zakupić bilety w tygodniu zamiast czekać na ostatnią chwilę, bo nie z winy klubu byliśmy zmuszeni tworzyć od początku bazę danych kibiców. Niestety, to również spowodowało, że kibice musieli spędzić w kolejkach przed kasami zbyt wiele czasu i stało się to zarzewiem nerwowości u mniej cierpliwych kibiców. Na szczęście już ponad tysiąc czterysta nazwisk pojawiło się w klubowej bazie danych i przed następnymi meczami może być już tylko łatwiej.

Po pierwszej kolejce przyjrzeliśmy się zawodnikom, którzy wybiegli na boisko w pierwszej kolejce. Jest sporo znajomych nazwisk.

  • obrońca Adam Grzybowski zagrał w Nerze Poddebice przeciwko Legii II,
  • Igor Jaszczak Andrzej Krajewski w barwach Pilicy Białobrzegi zaliczyli spore lanie od Lechii w Tomaszowie Mazowieckim. W kadrze Pilicy znaleźli się też Jacek Moryc i Konrad Wojtkielewicz,
  • Dawid Klepczyński zagrał w barwach Błękitnych Raciąż przeciw ŁKS-owi,
  • Filip Kowalczyk, pomocnik zagrał w barwach Świtu przeciwko Pogoni Grodzisk Mazowiecki. W drużynie Świtu grali także Michał Steć i testowany przez Polonię Piotr Gurzęda. W brawach gości wystąpiło sporo expolonistów: Mateusz Gliński, Damian Jaroń, Sebastian OlczakMateusz Sołtys, Michał Strzałkowski, Maciej Tataj. Strzałka” i Steć zostali ukarani czerwonymi kartkami w końcówce spotkania.
  • napastnik Dominik Płaza testowany przez Piotra Dziewickiego gra w Warcie Działoszyn,
Źródło: własne / kspolonia.pl / 90minut.pl

Author: Luk

Dodaj komentarz