Nasza drużyna już na zgrupowaniu, a Wrzesiński w Podbeskidziu.

Jak poinformowała strona oficjalna, wczoraj  nasi zawodnicy wyjechali na zgrupowanie do Sielanki.IMG_8775Zawodnicy będą przebywać na obozie dwa tygodnie, jednak, jak poinformował Jerzy Engel jr, po pierwszym tygodniu zawodnicy dostaną jeden dzień wolnego, aby spotkać się z rodzinami i zebrać siły na następny tydzień. W Sielance, piłkarze ćwiczą nie tylko na boisku, ale spotykają się też ze sztabem w sali multimedialnej na odprawach taktycznych.

O pierwszym dniu na zgrupowaniu i planach na przyszłość opowiedział też oficjalnej stronie Igor Gołaszewski. Jest bardzo zadowolony z warunków, jakie w Sielance mają piłkarze. Zmęczenie mogą niwelować w salach odnowy biologicznej, czy basenie. Pomimo dużych obciążeń, na szczęście na razie żadni piłkarze nie uskarżają się na urazy. Przyznał również, że choć sztab przykłada bardzo dużą wagę do taktycznych ustaleń, to jednak starają się też nauczyć piłkarzy improwizować na boisku.

Paweł Ziarkiewicz, menedżer Konrada Wrzesińskiego, poinformował na Twitterze, że wspominany zawodnik podpisał dwu letni kontrakt z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

źródło: własne / kspolonia.pl / Twitter

Author: muchomor

Dodaj komentarz