Urbański wróci na Wieluń? Taniej dla CLJ?

Strona oficjalna poinformowała, że strzelec zwycięskiej bramki w meczu derbowym z Legią II (3:2) Bartłomiej Urbański może wróci do zespołu na mecz z Wieluniem.

Bartłomiej Urbański
Bartłomiej Urbański (fot. polonijny FB)

Lekarz stwierdził, iż naszej czarnej perle, wyłowionej z mazowieckich peryferii futbolu przez trenera Michała Maliszewskiego, potrzeba tygodnia. On sam, jak zawsze optymistycznie, twierdzi, że będzie gotowy już na mecz z WKS Wieluń. Jednak należy pamiętać, że Bartek należy do tych, którym gdyby urwało nogę to i tak rwali by się na boisko, żeby tylko pomóc Polonii w zdobyciu trzech punktów – powiedział kierownik drużyny Kamil Majewski.

Urbański narzekał na kolano. „Urban” rozegrał wiosną 6 meczów. W znaczący sposób przyczynił się do ostatnich zdobyczy punktowych zespołu.

Kibiców, którzy nie mogą przybyć na sobotni mecz z Startem Otwock (23 maja, godz. 19.11) zachęcamy do zamówienia relacji SMS z tego spotkania. Dochód z serwisu zasili podopieczną kibiców Polonii w warszawskim ZOO, czarną jaguarzycę Beatę. Serwis dostępny jest w dwóch taryfach:

  • Jeśli chcesz otrzymać 3 SMS-owe meldunki z meczu piłkarzy Polonii z Startem Otwock, wyślij SMS o treści MECZ.2305 na nr 72480. Koszt usługi to 2,46 zł. Serwis obejmuje 3 SMS-y w trakcie spotkania.
  • Jeśli chcesz otrzymać 1 SMS-owy meldunek po meczu piłkarzy Polonii z Startem Otwock,wyślij SMS o treści MECZ.2305 na nr 71480. Koszt usługi to 1,23 zł. Serwis obejmuje wysłanie 1 SMS-a z wynikiem spotkania. Zapraszamy

Od meczu ze Startem Otwock grupa ULTRAS ENIGMA będzie miała swoje stoisko z pamiątkami. Całkowity zysk z naszego stoiska przeznaczony będzie na cele kibicowskie.

Po skandalicznie wysokiej cenie wynajmu stadionu przy ul. Konwiktorskiej dla rocznika ’96 pojawiło się światełko nadziei. Jest szansa, że nasi juniorzy w półfinale CLJ zagrają przy K6. Sytuację będziemy śledzić na bieżąco.

Źródło: własne / MKS Polonia Warszawa / Emeriten Gang / Ultras Enigma

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

2 thoughts on “Urbański wróci na Wieluń? Taniej dla CLJ?

  1. Nie ma co ryzykować zdrowia młodego chłopaka na jakiś tam ( przepraszam za butę ) Wieluń. Kolano to bardzo skomplikowany mechanizm i nie jest dobrze przyśpieszać z powrotem na boisko tylko dla trzech punktów. W środku pola są inni gracze: Dźwigała, Gwiazda, Tomaszewski i Nakrosius, a na bokach Niksiński, Płacheta i Pieczara – jest więc komu grać. Bartek niech się kuruje i przygotowuje do meczów z Lechem. Finały CLJ to dla niego najważniejsze zmagania tego sezonu.

Dodaj komentarz