Legia II – Polonia w Internecie. Kieszek wróci do Holandii?

Dziś Polonia zmierzy się w Nowym Dworze Mazowieckim z rezerwami Legii. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi telewizja PTS.

Kamil Tomas
Kamil Tomas (fot. Lugher / dumastolicy.pl)

Trzymając kciuki za osłabionych podopiecznych trenera Igora Gołaszewskiego przypominamy o szalach okolicznościowych z Wacławem Denhoffem-Czarnockim [aukcja tutaj].

Wywiadu „Super Expressowi” udzielił Emmanuel Olisadebe. Sporo w nim mówi o Legii, ale opowiedział też o tym czym się zajmuje i co zamierza robić w przyszłości. – Na poważnie zamierzam zająć się biznesem, wejść w rynek nieruchomości. Kupować ziemię, budować, a potem sprzedawać lub wynajmować (…) W pewnym sensie tak, choć w skali mikro, a nie makro. Nieruchomości to jest to. Tam, gdzie grałem, czy to Polska, Grecja, Cypr czy Anglia, starałem się coś kupować, a nie tylko trzymać środki na koncie. W tym sektorze dobrze się czuję, a w Nigerii, w Lagos, gdzie mieszkam, jest teraz koniunktura na tego typu biznes – opowiada „Oli”, który nadal myśli o kursie trenerskim oraz o roli eksperta w nigeryjskiej telewizji sportowej.

Paweł Kieszek
Paweł Kieszek (fot. Maciej Szczęsny)

PSV Eindhoven zamierza kupić występującego w portugalskim Estoril Praia Pawła Kieszka. Mistrz Holandii zgodził się zapłacić za kartę zawodniczą polskiego bramkarza pół miliona euro – poinformowały holenderskie media. Jak podkreślił agent sportowy Kieszka Gaspar Freire, PSV Eindhoven jest jednym z kilku zagranicznych klubów zainteresowanych nabyciem polskiego golkipera. Ten tymczasem nie komentuje sprawy swojego ewentualnego kontraktu. – Zmiana klubu jest czymś, co na pewno usatysfakcjonuje Pawła. Na swój potencjalny powrót do ligi holenderskiej patrzy pozytywnie – powiedział Freire cytowany przez portugalski dziennik „Record”.

Źródło: własne / Super Express / Wirtualna Polska

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz