Jutro mecz z Ursusem. Zapraszamy na ŁKS

Jutro mecz z viceliderem tabeli III ligi łódzko-mazowieckiej, Ursusem Warszawa. „Emeriten Gang” zaprasza na to spotkanie.

Krystian Pieczara - Mateusz Sołtys
Krystian Pieczara (fot. Lugher / dumastolicy.pl)

Zachęcamy kibiców Polonii do zamówienia relacji SMS z wyjazdowego meczu piłkarzy „Czarnych Koszul” z Ursusem Warszawa. (sobota 25 kwiecień, godz. 17.00). Dochód z serwisu zasili podopieczną kibiców Polonii w warszawskim ZOO, czarną jaguarzycę Beatę. Serwis dostępny jest w dwóch taryfach.

  • Jeśli chcesz otrzymać 3 SMS-owe meldunki z meczu piłkarzy Polonii z Ursusem Warszawa, wyślij SMS o treści MECZ.2504 na nr 72480. Koszt usługi to 2,46 zł. Serwis obejmuje 3 SMS-y w trakcie spotkania.
  • Jeśli chcesz otrzymać 1 SMS-owy meldunek po meczu piłkarzy Polonii z Ursusem Warszawa, wyślij SMS o treści MECZ. 2504 na nr 71480. Koszt usługi to 1,23 zł. Serwis obejmuje wysłanie 1 SMS-a z wynikiem spotkania

Zaległa kwestia odnośnie Comarchu. Prezentujemy materiał nakręcony przez PTS z konferencji odnośnie przedłużenia umowy sponsorskiej.

Grupy kibicowskie zapraszają wszystkich kibiców na mecz z Łódzkim Klubem Sportowym. Jest to jedno z ciekawszych spotkań od czasów ekstraklasy.

Frekwencja oraz atmosfera wokół klubu jest coraz gorsza. Bardzo dużo osób w obecnej sytuacji nie pojawia się na trybunach. I TU APEL DO KAŻDEGO KIBICA POLONII !!! Pora po raz kolejny pokazać że MY KIBICE jesteśmy siłą tego klubu. NIEZALEŻNIE OD ZAMIŁOWAŃ DO OBECNEJ WŁADZY, WSZYSCY WIDZIMY SIĘ NA MECZU Z ŁKS.

Mecz odbędzie się 3 maja w niedzielę o godzinie 18.00. Na ten mecz zostały obniżone ceny biletów.

  • 15 zł bilet normalny
  • 10 zł bilet ulgowy

Kasy biletowe czynne będą:

  • czwartek (30 kwietnia) 16-20
  • sobota (2 maja) 14-18
  • niedziela (3 maja) 12-19

UWAGA!!! KUPUJĄC BILET NA TEN MECZ NIKT Z WAS NIE NABIJA KASY OLCZAKOWI CZY MKS, WSZYSTKIE PIENIĄDZE IDĄ NA ORGANIZACJĘ MECZU. POLONIA TO MY!!! PORA TO PO RAZ KOLEJNY UDOWODNIĆ!!! WSZYSCY NA MECZ!!!

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

1 thought on “Jutro mecz z Ursusem. Zapraszamy na ŁKS

Dodaj komentarz