Traktorki, dużo traktorków… Transmisja z Siedlec

Polonia po zwycięstwie nad Pilicą Białobrzegi poznała już rywala w meczu 1/4 finału okręgowego Pucharu Polski. „Czarne Koszule” zmierzą się z Ursusem. 

Piotr Tyburski
Piotr Tyburski (fot. Michał Joot)

Mecz z „Traktorkami” zostanie rozegrany na stadionie przy ul. Sosnkowskiego 29 kwietnia o godzinie 16:30. Podopieczni Marka Końko z zespołem Ursusa zmierzą się także w lidze. To spotkanie odbędzie się cztery dni wcześniej. Wyjazdowy mecz „Czarnych Koszul” rozpocznie się o 17:00.

Jesienią poloniści pokonali przy Konwiktorskiej vicelidera III ligi łódzko-mazowieckiej 3:1, a bramki strzelali Piotr Tyburski, Adrian Ligienza i Adam Czerkas. Warto nadmienić, że cała trójka nie występuje już w naszym zespole. Ogólnie to z tej zwycięskiej ekipy ostało się trio: Piotr Augustyniak, Aleksander Tomaszewski i Grzegorz Wojdyga.

Pozostałe pary utworzą rezerwy Mazovii i rezerwy Legii, rezerwy Wisły Płock i Energia Kozienice oraz Victoria Sulejówek i Świt Nowy Dwór Mazowiecki.

Wróćmy jednak do rzeczywistości. W sobotę mecz z rezerwami Pogoni Siedlce… Transmisja w PTS. Początek o 15:55. Komentuje Łukasz Klufczyński.

Kibiców, którzy nie mogą przybyć na wyjazdowy sobotni mecz Polonii z Pogonią II Siedlce (godz. 16:00), zachęcamy do zamówienia relacji SMS z tego spotkania. Dochód z serwisu zasili podopieczną kibiców Polonii w warszawskim ZOO, czarną jaguarzycę Beatę. Serwis dostępny jest w dwóch taryfach.

  • Jeśli chcesz otrzymać 3 SMS-owe meldunki z meczu piłkarzy Polonii z Pogonią II Siedlce, wyślij SMS o treści MECZ.1804 na nr 72480. Koszt usługi to 2,46 zł. Serwis obejmuje 3 SMS-y w trakcie spotkania.
  • Jeśli chcesz otrzymać 1 SMS-owy meldunek po meczu piłkarzy Polonii z Pogonią II Siedlce, wyślij SMS o treści MECZ. 1804 na nr 71480. Koszt usługi to 1,23 zł. Serwis obejmuje wysłanie 1 SMS-a z wynikiem spotkania.

Do 22 można zapisywać się w „Czarnej Koszuli” na mecz wyjazdowy! Zaprasza Ultras Enigma.

Źródło: własne / 90minut.pl / PTS / Ultras Enigma / Emeriten Gang

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz