Jutro PP. Rewolucja biletowa? Wyjazd do Siedlec

Już jutro Polonia rozegra mecz 1/8 finału okręgowego Pucharu Polski z Pilicą Białobrzegi. Spotkanie z III-ligowcem rozpocznie się o 19:11 na Saharze.  

Grzegorz Wojdyga
01.04.2015: Polonia – Świt (fot. Oio / KSP FB)

Koszt biletu to jedyne 10 zł! Bilety-cegiełki będzie można nabyć w kasach od godziny 18:00 przed wejściem na boczne boisko od Trybuny Kamiennej (żółta brama). Furtki od Parku Traugutta na czas meczu będą zamknięte! Posiadacze karnetów wchodzą na mecz za okazaniem karnetu.

Warto w tym miejscu wspomnieć o czymś jeszcze. Zła postawa naszych skórokopów w ostatnich meczach skłania władze klubu do szukania nowych rozwiązań. Ze źródeł około klubowych dowiedzieliśmy się, że w grę wchodzi obniżka cen biletów od następnego meczu domowego z Bronią Radom (22.04.). Cennik poznamy pewnie już wkrótce!

Kibiców, którzy nie mogą przybyć na środowy mecz Polonii z Pilicą Białobrzegi (15 kwietnia, godz. 19.11) zachęcamy do zamówienia relacji SMS z tego spotkania.. Dochód z serwisu zasili podopieczną kibiców Polonii w warszawskim ZOO, czarną jaguarzycę Beatę. Serwis dostępny jest w dwóch taryfach:

 • Jeśli chcesz otrzymać 3 SMS-owe meldunki z meczu piłkarzy Polonii z Pilicą Białobrzegi, wyślij SMS o treści MECZ.1104 na nr 72480. Koszt usługi to 2,46 zł. Serwis obejmuje 3 SMS-y w trakcie spotkania.
 • Jeśli chcesz otrzymać 1 SMS-owy meldunek po meczu piłkarzy Polonii z Pilicą Białobrzegi wyślij SMS o treści MECZ.1104 na nr 71480. Koszt usługi to 1,23 zł. Serwis obejmuje wysłanie 1 SMS-a z wynikiem spotkania.

Przypominamy też o zapisach na mecz wyjazdowy z Pogonią II Siedlce!

Zapisy:

 • w polonijnej kawiarni „Czarna Koszula”
  • środa 10-22
  • czwartek 10-22
 • przelewem do czwartku – numer konta: 89 1160 2202 0000 0002 1831 8363 (w tytule: wyjazd Siedlce)

Obrońca MKS-u Polonia Warszawa Grzegorz Janiszewski został dodatkowo powołany przez trenera reprezentacji Polski U-19 (rocznik 1996) Rafała Janasa na konsultację szkoleniowo-selekcyjną – poinformował na Twitterze menedżer Kamil Burzec.

Źródło: własne / MKS Polonia Warszawa / Emeriten Gang / Ultras Polonia / Ultras Enigma / 90minut.pl

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

10 thoughts on “Jutro PP. Rewolucja biletowa? Wyjazd do Siedlec

 1. Co by nie mówić trzeba jechać wspomóc chłopaków. Engel pewnie na tace daje żebyśmy się spieprzyli do IV ligi bo wtedy będzie miał białą kartę dla propozycji nie do odrzucenia. Tak więc wszyscy na Siedlec! Na przekór wszystkim utrzymajmy się!

 2. do mrw1911- skreślasz Engela a jak dla mnie jest to jedyna realna szansa na uratowanie klubu. Jeżeli nawet jakimś cudem utrzymamy się w III lidze to jaka przyszłość czeka go za rok, dwa. Ten sezon dał mi jasno do zrozumienia , że w tym bagnie to bardzo szybko znikniemy całkowicie z mapy Polski

  1. Do tego bagna dostaliśmy się właśnie takimi metodami, jakie proponuje Engel

 3. Skreślam nie Engela a jego metody. Napisałem już wyraźnie że jeżeli w sierpniu powie że chce uczciwie budować Polonie z tego co jest (mam nadzieję że z III ligi) to pierwszy go przeproszę i będę namawiał innych do poparcia człowieka. Jeżeli jednak chce iść na skróty przez Termalicę Siedlce czy inną wiochę to niech robi wiochę gdzie indziej.

 4. z przejściem do 1 ligi może nie jest po sportowemu i wielu może się nie podobać, lecz czy wywalenie naszego klubu z ekstraklasy do 4 ligi jest ok? (jeżeli szukasz ducha sportu w jednym przypadku to spróbuj poszukać go w drugim)

 5. Znaleźliśmy się na dnie, czy dostrzegacie jeszcze jakieś drugie dno od którego mamy szansę się odbić ? Wg. niektórych opinii wszystkiemu winny jest Engel jako 5 kolumna 7egii i rozpiernicza to wszystko co posiadamy aby przygotować grunt pod nową spółkę wraz z zakupieniem dla niej (dla nas) 1 ligowej licencji. Czy można napisać coś jescze głupszego ? Tak naprawdę juz wczesniej nas udupiono i okradziono przy całkowitej inercji środowsk polonijnych. Przyjmijcie do wiadomości, że każda inicjatywa J.Engela jesli się powiedzie, da szansę naszej Polonii aby się odrodzic i zaistnienieć jeszcze na futbolowej scenie. :>

  1. Ja nie uważam, ze Engel jest czemuś winny bo n jeszcze nic nie zrobił, wbrew szumnym zapowiedziom.
   Natomiast oczywiście idea licencji I ligowej mi się nie podoba. Przypominam, ze do ekstraklasy trafiliśmy w sposób niesportowy i żenujący, a ta zrzuta do IV ligi to czysta konsekwencja takiego zarządzania klubem. Przypominam również, ze niestety kibice ten licencyjny „awans” czy tam fuzję za JW zaakceptowali.
   Dlatego marzy mi się awans krok po kroku w oparciu o kibiców i biznes działających razem a nie przeciwko sobie. Jeśli pan Engel będzie do tego dążył to ma moje poparcie, natomiast wygląda na to, ze on niestety wychodzi z założenia że kibice „i tak się znajdą” na I ligową drużynę.
   I nie bierze pod uwagę tego, ze na IV ligę przychodziło czasem więcej osób niż na ekstraklasową.

  2. no jednak cos tam zrobil. mial przyjsc pogodzic wszystkich jako oczekiwany lider latem zeszlego roku i wszyscy dali mu szanse. od jego pojawienia sie niestety mamy lot w dol. oszukal kibicow zmieniajac zapisy statutu spolki po ich zatwierdzeniu, nie wywiazal sie tez z obietnic wsparcia finansowego wobec MKS przez co mamy drużynę najgorszą w historii klubu, gadał że pozałatwia wydzielenie seniorów pomimo że to prawnie nie możliwe, a ostatnio już podobno pokłócił się nawet z tymi ostatnimi co go jeszcze wspierali w spółce i gra już tylko pod siebie i kolegów forsujac wariant ktorego nie chce zaakceptowac praktycznie nikt na Polonii. Także kolego 1954, ile jeszcze mamy mu dać szans i kiedy w końcu wywiąże się z czegokolwiek?

Dodaj komentarz