Majewski: Moce przerobowe MKS-u powoli wyczerpują się [video]

Specjalnie na Wasze życzenie przepytaliśmy Kamila Majewskiego, kierownika drużyny Polonii, który zajmuje się w klubie także sprawami administracyjni. 

Majewski opowiedział nam o tym kiedy przewiduje większej frekwencji na meczach „Czarnych Koszul”, o nowej reklamie, finansach klubu oraz transmisjach z meczów naszego klubu.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

7 thoughts on “Majewski: Moce przerobowe MKS-u powoli wyczerpują się [video]

 1. Fajny wywiad. Widać, że chłopak ma jeszcze funkcję PRowca (starał się ocieplić wizerunek mksu) i rzecznika prasowego. Pytanie brzmi: dlaczego nie mogło być tak TRANSPARENTNIE w poprzedniej rundzie? To jest podstawą zaufania. Co do frekwencji: są dwie szkoły w kwestii marketingu: jak są problemy finansowe to w pierwszej kolejności tnie się wydatki na marketing, drugie podejście: podwaja się wydatki na reklamę, żeby rozkręcić biznes… Do tej pory kwestie marketingowe ogarniali w ramach oddolnej inicjatywy kibice. Nasz klub ma potencjał na 3-4tys na trybunach. Jak teraz zbudować pozytywny PR jak nie ma kasy na marketingowca i nie ma kibiców, którzy mogliby to rozkręcić za free? Teraz to już tylko wynikami drużyny. Tylko to pozostało. 0:1z taką „potęgą” jak Sieradz nie pomogło…

 2. Co mogłoby pomóc?? Myślę, że ceny biletów nie pomagają. Po obniżeniu cen, chętni mogliby wrzucać cegiełki do puszek np. stojących w kasach. W ostatecznym rozrachunku, chętni wciąż płaciliby za bilety 20 lub więcej zł. Jednocześnie, przyszłoby więcej osób, których obecna cena zniechęca. Cena biletu dla przeciętnego kibica powinna być adekwatna do poziomu :sztandar:

 3. Moce przerobowe uległy raczej destrukcji – samozniszczenia .Klub a dokładnie MKS od paru tygodni robi czystki osobowe wobec pracowników oraz trenerów. Nic w tym nie byłoby zlego ,że to własnie śa zwalniani ludzie sercem oddani klubowi i sami nigdy by nie ześli z pokładu.To za ich sprawą młodzież przychodzi do klubu i reprezentuje Polonię i nosi czarną koszulę a rodzice łożą coraz większą kase za przebywanie na beznadziejnej Saharze . To się przestaje wielu moim znajomym podobać bo wszystko ma swoją granice – Każdy z NAS próbuje wiekszym lub mniejszy stopniu pomagać klubowi ale sytuacja jest tragiczna . MKS nie potrafi dogadać sie nawet ze szkołą ,która opłaca trenerów oraz wszystkie treningi na K6 związane z mks -em.Niech ktoś zrobi z tym porządek i doprowadzi wreszcie do normalności.
  trenerom tym ,którzy zastali i zgodzili się na warunki narzucone przez górę to około 380 zł za miesiąc cięzkiej pracy z młodzierzą + wyjazdy /sparingi /liga itp w soboty lub niedzielę.
  czy to nie jest destrukcja ? 380 zł z prace – kto jest chętny ?

 4. SPROSTOWANIE – w Polonii pracują trenerzy podlegający szkole sportowej ZSS 72 oraz trenerzy zewnątrz tj. dawni trenerzy Polonii , którzy z różnych względów nie maja umowy pracy ze szkołą lecz jedynie z klubem Polonia Warszawa. Klub tym drugim zmiejszył zarobki prawie o połowę i podniósł radzicom piłkarzy MKS ze 100 na 130 zl (+zwolnił asystentów i częśc trenerskiej kadry)
  jeden trener OKOLO 30 CHLOPCÓW zero socjalu beznadziejne warunki ,szatnia to jedna wielka ŚREDNIOWIECZNA BARDACHA -PO PROSTU WSTYD – niech zyje POLONIA /pouste słowa bez pokrycia i przyszłości. Prosze PANSTWA na calym świecie normalny klub buduje się od dolu FUNDAMENTEM JEST młodzierz i warunki w jakich się rozwijaja . CHcąc wyjść z kryzysu trzeba szanować podstawowe wartośći i dbać o nie . JAK na razie wszyscy Panowie dziajający w obszarze poprawy nie przekonywują mnie . STATUS QUO ponów JW oraz króla .

 5. To se zmień klub, Ciebie nikt nie przekona skoro już tak nisko cenisz zapal ludzi starających coś zrobić, wszystko Ci źle? tak nie dobrze? to po co piszesz? żale składaj gdzieś indziej. jak na razie to puste słowa są w Twoim poście.

Dodaj komentarz