Zbiórka na cele kibicowskie!

Grupa ULTRAS ENIGMA zachęca do wsparcia zbiórki pieniężnej przeznaczonej na cele kibicowskie.

Ultras Enigma
Ultras Enigma

Liczymy, że w tym trudnym dla naszego klubu okresie i nie najlepszej atmosferze uda się stworzyć coś godnie reprezentującego środowisko polonijne.

W planie mamy:

  • wykonanie oprawy na meczu ze Świtem
  • zrobienie kolejnego graffiti
  • naprawę nagłośnienia, które niezbędne jest do prowadzenia dopingu na K6.
  • inne cele kibicowskie

Numer konta do wpłat: 89 1160 2202 0000 0002 1831 8363 (w tytule: zbiórka na cele kibicowskie). O wpłatach będziemy informować na bieżąco.

Nie raz dzięki Waszym wpłatom, pokazaliśmy że warto wpłacać na cele kibicowski i tym razem się nie zawiedziecie.

POLONIA NIGDY ZGINIE, dzięki nam Kibicom!

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

9 thoughts on “Zbiórka na cele kibicowskie!

  1. do admina – czy jest możliwe przeprowadzanie i umieszczanie comiesięcznych raportów, wywiadów z przedstawicielami trzech ugrupowań (MKS, WP, Popielarz). Myślę, że nawet jeżeli przedstawiciele niewiele powiedzą wielu kibiców , którym dobro klubu leży na sercu będą czekali na jakiekolwiek informacje.

  2. MKS – o sytuacji finansowej w danym momencie, potencjalnych sponsorach i czy w ogóle są prowadzone jakiekolwiek rozmowy.WP , Popielarz – co kolwiek, my kibice poprostu chcemy cokolwiek wiedzieć o przyszłości klubu

  3. Odpowiedź na twoje ostatnie pytanie Krecie jest banalnie prosta: 1) MKS to ludzie tylko luźno związani z Polonią zarówno emocjonalnie, jak i historycznie. Większość z nich jest zatrudniona na miejskich etatach i utrzymanie się przy nich jest dla tego środowiska sprawą priorytetową. Los Polonii jest dla nich sprawą drugorzedną, zaś w sytuacji gdyby pojawił się konkretny sponsor z dużą kasą, to dla ludzi z Mks-u oznaczałoby to odsunięcie od żłobu, a dla niektórych zapewne i utratę pracy. Ich jedynym biznes-planem jest żebranina o pieniądze tak od miasta, jak i od kibiców. Są na tyle beznadziejni, że nawet nie potrafili przygotować karnetów na obecny sezon. Sprzedaż karnetów+jakieś pieniądze z miejskiej kasy, pozwoliłoby uczciwie opłacIć, a tym samym także zatrzymać piłkarzy, którzy np. zagwarantowaliby nam 3-ligowy byt. 2) Grupa Popielarza chyba nie posiada takich pieniędzy, które pozwoliłyby na samodzielne prowadzenie sekcji piłkarskiej na względnie przyzwoitym poziomie. Zapewne chętnie dołączyłaby do sponsoringu jednakże na równych zasadach, bo jak na razie ich partnerami w tej zabawie pozostałyby dwa golasy finansowe tzn. MKS i WP. Bo jaki to interes dawac kasę i dzielić władzę decyzyjną oraz spijać śmietankę z dwoma pasożytami ? 3) Wielka Polonia- wręcz trudno zrozumieć w co ci ludzie pogrywają. Odnoszę wrażenie, że ich jedynym motywem działania są chorobliwe ambicje no i gadulstwo, z którego i tak nic nie wynika. Znam kilka osób z tego kręgu i tym bardziej nie pojmuję ich postawy.
    Oczekuję chwili, w której wszystkie środowiska polonijne dojdą w końcu do porozumienia porzucając kłótnie i swoje ambicyjki (MKS pozostanie raczej niereformowalny). Wg. mnie rzeba przyjąć ofertę i pójść na współpracę z biznesmenami Engela oraz zacząć działać efektywnie na rzecz wspólnej sprawy przyjmując z pokorą fakt, że w dzisiejszym swiecie rzadzą pieniądze. Należy także przyjąć do wiadomości, że w biznesie obowiązuje naczelna zasada-dla kazdego taki udział, w jakiej wysokości wniósł wkład do interesu.

  4. przydałby się na każde negocjacje wielki okrągły dębowy stół na środku murawy, przy nim zwaśnione strony plus moderator, kibice na trybunach i nagłośnienie tego co mówią Ci przy stole. Na koniec kibice głosowaliby nad każdym punktem obrad.

Dodaj komentarz