Giczela w składzie. Powołania dla Kucza

Kolejnym ogłoszonym dziś przez MKS zawodnikiem drużyny prowadzonej przez trenera Marka Końko będzie Aleksander Giczela

Aleksander Giczela
Aleksander Giczela (fot. polonia.waw.pl)

W opisie gracza czytamy, że jest to dynamiczny skrzydłowy, który był wielokrotnie pomijany przy ustalaniu składu drużyny Centralnej Ligi Juniorów, podczas okresu przygotowawczego pokazał, że stać go na walkę pośród seniorów. Strzelając z zimną krwią bramki w meczach sparingowych udowodnił, że jest gotów do rywalizacji o miejsce w szeregach pierwszej drużyny Polonii Warszawa.

Tomasz Kucz, przebywający obecnie na testach w Manchesterze United, otrzymał powołanie do kadry Polski U-16 na dwumecz z Maltą, który odbędzie się z w Ta’Qali 18 i 20 marca.

Spory tekst o naszym młodym golkiperze możemy znaleźć w „Super Expressie”. – Klubowa akademia zrobiła na mnie kolosalne wrażenie. Ogromne budynki, kilkanaście boisk treningowych, od razu widać, że to jeden z największych klubów na świecie – tłumaczy Kucz, który rozmawiał już z samym Louisem van Gaalem. – Szedł razem z Ryanem Giggsem i gdy ich zobaczyłem, zamurowało mnie. Do tej pory widziałem ich tylko w telewizji, a teraz mogłem się z nimi przywitać i chwilę porozmawiać – zachwyca się w „SE” młody bramkarz, który w przeszłości był na testach w Liverpoolu, Bayerze Leverkusen i Glasgow Rangers.

Portal Mazowiecka Piłka informuje o  losowaniu par I rundy Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Rywalem „Czarnych Koszul” będzie Pilica Białobrzegi. Zagramy z nią 15 kwietnia.

Źródło: własne / MKS Polonia Warszawa / Super Express / Mazowiecka Piłka

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz