Strona oficjalna poinformowała, że nowym trenerem drużyny Centralnej Ligi Juniorów został wieloletni gracz i kapitan „Czarnych Koszul”, ostatnio trenujący Świt Nowy Dwór Mazowiecki, Igor Gołaszewski!

Igor Gołaszewski

Igor Gołaszewski (Jerzy Kleszcz / newspix.pl)

Popularny „Konik” jest niekwestionowanym liderem klubu jeśli chodzi o spotkania rozegrane w Ekstraklasie (212 meczów). Występował w Polonii w czasach największych sukcesów. Zdobył mistrzostwo Polski, Puchar Polski, Puchar Ligi Polskiej (był królem strzelców tych rozgrywek), Superpuchar Polski. Z klubem spadł do II ligi. Grali w nim także jego synowie…

W pracy z najstarszym rocznikiem Polonii Warszawa pomagał mu będzie jako II trener – Adam Chmielewski, dotychczasowy asystent rocznika 2000.

Niewykluczone, że po półrocznej przerwie 30-letni Adam Czerkas – obecnie napastnik Polonii Warszawa – znowu założy koszulkę drugoligowej Legionovii Legionowo – podaje serwis „Mazowiecka Piłka”.

Potwierdzam, że jest coś na rzeczy, ale dalej mam ważną umowę z Polonią i dopóki ona obowiązuje, o żadnym transferze nie ma mowy – tłumaczy pochodzący z Sokołowa Podlaskiego snajper, który jesienią na trzecioligowych boiskach sześciokrotnie wpisał się na listę strzelców.

Adrian Ligienza oficjalnie zawodnikiem szwedzkiego Gullringens GoIF.

Źródło: własne / MKS Polonia Warszawa / Gullringens GoIF / Mazowiecka Piłka