Niksiński wraca do Polonii. Cichowski, Gwiazda i Kazimierczak następni?

Marek Końko ma coraz więcej zawodników. Polonia po sparingu z Motorem Lublin związała się z Bartoszem Niksińskim ze Znicza Pruszków. 

Michał Zapaśnik, Bartosz Niksiński, Marcin Bochenek, Kamil Tomas
Michał Zapaśnik, Bartosz Niksiński, Marcin Bochenek i Kamil Tomas (fot. polonia.waw.pl)

Dla Niksińskiego gra w „Czarnych Koszulach” to nie pierwszyzna. W latach 2010-12 występował w drużynie juniorów Polonii. Ostatnio wychowanek MKS Przasnysz grał we wspomnianym Zniczu Pruszków. W ciągu trzech sezonów zdołał zagrać 49 meczów ligowych, w których zdobył jedną bramkę (do tego należy dołożyć mecz i bramkę z rozgrywek Pucharu Polski).

Bliscy gry dla „Czarnych Koszul” są Konrad Cichowski oraz Michał Gwiazda. Cichowski wraca do Polonii z wypożyczenia do Startu Działdowo. Gwiazda dogadał się z Polonią, pozostały do załatwienia kwestie pomiędzy klubami. Przemysław Kazimierczak, bramkarz, którego ostatnim klubem była Jarota Jarocin negocjował wczoraj kontrakt z „Czarnymi Koszulami”.

Z klubu może odejść Adam Czerkas. Były gracz Odry Wodzisław Śląski i Queens Park Rangers rozważa podobno przejście do innego klubu. Podobno w grę wchodzi jego powrót do Legionovii.

Adeniyi Lekan wiosną będzie reprezentował barwy Startu Otwock.

Źródło: własne / Start Otwock

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

2 thoughts on “Niksiński wraca do Polonii. Cichowski, Gwiazda i Kazimierczak następni?

Dodaj komentarz