Drygalski o spółce. Serwer uzbierany! Dziękujemy!

Były rzecznik prasowy „Czarnych Koszul” Adam Drygalski poinformował na Twitterze, że latem może dojść przy Konwiktorskiej do nowego przetasowania.

Jerzy Engel, Adam Drygalski, Jerzy Piekarzewski
Adam Drygalski i Jerzy Engel (fot. Zbigniew Luchciński / ksppolonia.pl)

W lecie seniorów Polonii ma przejąć ska J.Engela, juniorzy zostaną w MKS-ie – czytamy w twitt’cie dziennikarza Polskiej Telewizji Sportowej.

Obecnie „nadzór” nad sekcją seniorów sprawuje Akademia MKS-u. Spółka z zamiarem od dłuższego czasu. Zdaniem Macieja Wąsowicza z „Przeglądu Sportowego” Engel ma w klubie pełnić funkcję dyrektora sportowego, zaś jego syn Jerzy Engel jr trenera. – Czyli dobre info miałem. Z tego co słyszałem Jerzy Sr ma być dyr. sportowym, a Jr trenerem – wrzucił na Twitterze.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w opłaceniu serwera. Uzbieraliśmy 837 zł 56 gr. Góreczkę wykorzystamy do zakupu sprzętu video. A jeśli przy nim jesteśmy. To na dniach spodziewajcie się tematu dotyczącego aukcji koszulek polonijnych, która ma pokryć ten zakup.

Źródło: własne

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz