Ultras Enigma. Podsumowanie roku 2014

Rok 2014 powoli dobiega końca, pora podsumować całoroczną działalność grupy Ultras Enigma.

Ultras Enigma
Ultras Enigma

5 luty. Urodziny prezesa Piekarzewskiego. Enigma zorganizowała dla p. Piekarzewskiego niespodziankę. Równo o godzinie 19.11 prezes przybył na K6. Odpalone zostało 80 rac, a na dziedzińcu klubowym zaprezentowana została sektorówka z wizerunkiem prezesa i urodzinowy transparent. Od przedstawicieli polonijnych środowisk prezes Piekarzewski otrzymał okazjonalny szalik oraz tablicę. Po wręczeniu prezentów na prezesa czekała jeszcze jedna niespodzianka: specjalnie przygotowany urodzinowy tort

1 marca. Oprawa o Żołnierzach Wyklętych. Na sparingowym meczu z Avią Świdnik prezentujemy sektorówkę o Żołnierzach Wyklętych

15 marca. Wyjazd do Wyszkowa. Organizujemy wyjazd autokarowy na który wybrało się 250 osób. Niestety na sam nie mecz nie docieramy.

23 marca. Oprawa NIEZNISZCZALNI. Oprawa przygotowana przez ULTRAS ENIGMA na meczu z Łomiankami. „NIEZNISZCZALNI”. NIGDY SIĘ NIE PODDAMY!

17 maja. Polonia „Razem”. Na meczu z Mławianką prezentujemy oprawę „Razem tworzymy naszą Polonię!”

28 maja Błękitni Raciąż. Transparent dla Jaruzelskiego. „W państwie bezprawia nigdy nie skazany, w piekle będziesz pochowany”! PRECZ Z KOMUNĄ

21 czerwca AWANS DO 3 LIGI ! Na meczu z okazji awansu z Bzurą Chodaków. Prezentujemy kilka opraw:

  • Tabele, a do nich transparent: „I przyjdzie taki dzień ten ukochany dzień, że mistrza Polski będzie mieć Konwiktorska numer 6”. Sektorówki z przyczyn technicznych nie zostały zaprezentowane z dachu przez co nie udało się do końca osiągnąć zamierzonego efektu.
  • 1200 małych machajek z herbem naszego klubu na trybunie ,,Kamiennej” i na Głównej; do tego transparent- KLUB SPORTOWY POLONIA
  • Sektorówka BAND OF KSP z transparent na płot ,,Wznosimy w górę pięści i nasz głośny krzyk. To jest nasza droga, nie mówcie nam jak żyć”
  • 200 nowo uszytych machajek w barwach.
  • Pomogliśmy Akcji Kibic w transparentach do opraw przygotowanych na trybunie głównej

9 sierpnia. Wyjazd do Sieradza. Organizujemy wyjazd do Sieradza, na którym meldujemy się w 130osób.

23 sierpnia. Nowy Dwór Mazowiecki. Organizujemy wyjazd do NDW, gdzie jesteśmy w 132 osoby.

13 września. Broń Radom. Na organizowanym przez nas wyjeździe do Radomia meldujemy się w 203 osoby.

16 września. Polonia – Ursus. Na meczu z Ursusem prezentujemy trans. POLONIA PAMIĘTA! 17.09.2014

10 październik. Polonia – Legia. Na meczu derbowym zaprezentowaliśmy podwieszaną sektorówkę „DZIECI WARSZAWY”, transparent z prezesami legii i napisem „historia, której nie dorównamy”, oraz 30 nowo uszytych flag na kij.

INFO DERBOWE: Podsumowując dzisiejszy dzień widzimy jak warto było poświęcić się przygotowaniom do derbów. Ze swojej strony robiliśmy wszystko, aby przywrócić na trybunach wcześniejszą atmosferę. Udało nam się zaprezentować tak długo oczekiwaną oprawę powstańczą. Ale co najważniejsze – TO WY NIE ZAWIEDLIŚCIE POLONII!

Docieraliśmy do Was na wszelkie sposoby; drukowaliśmy i rozklejaliśmy plakaty informacyjne, stworzyliśmy nawet, specjalnie na tę okazję, stronę zachęcającą do udziału w tym ważnym wydarzeniu. W miarę możliwości próbowaliśmy docierać do Was indywidualnie poprzez maile, wiadomości. I cały trud się opłacił!

Dziękujemy za tę atmosferę, którą udało się stworzyć właśnie dzięki WAM! To zasługa Nas Wszystkich! Ludzi, którzy w tak ciężkich chwilach pokazali, że Polonie mają w sercu i jej los nie jest im obojętny!

Mamy nadzieję, że szereg rozmów przeprowadzonych z piłkarzami i sztabem przyniósł efekt. Dostali szansę i dzisiaj zaprezentowali Nam wszystkim swoją determinację, polonijny charakter i walkę!

18 października. Wyjazd Otwock. Na organizowanym przez nas wyjeździe meldujemy się w 104 osoby.

9 listopada. Radomiak Radom. Na ostatnim wyjeździe w roku jesteśmy w 129 osób na Radomiaku.

6 grudnia. Jako grupa Ultras Enigma, organizujemy pierwszy kiermasz świąteczny.

Oprócz wyżej opisanych rzeczy niszczymy kilkadziesiąt grafów 7egii w całej Warszawie jak i okolicach.

Kolejny polonijny rok za nami, jako ENIGMA działamy już 10 lat.

Ucinając wszelkie plotki informujemy że żadna z osób która jest lub była w ostatnich sezonach w naszej grupie nie ma związku z ŻADNYM stowarzyszeniem działającym przy Polonii.

Działamy jako GRUPA ULTRAS ENIGMA, która zajmuje się oprawami, atmosfera na trybunach przy K6, wyjazdami czy innymi kibicowskimi akcjami związanymi z POLONIĄ.

Do osób, które próbują oczerniać nas w oczach innych przekazujemy że ENIGMA była i pozostanie.

Jednocześnie apelujemy o godne i liczne reprezentowanie naszej POLONII na meczach u siebie czy wyjazdowych, bo POLONIĄ zawsze będziemy MY KIBICE!

Wszystkiego najlepszego Nowym roku!

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz