Rozwiązano kontakt z Lemankiem i Szymankiem! W kolejce następni? [update video]

Dominik Lemanek nie jest już zawodnikiem Polonii. Pomocnik spędził w klubie ostatni rok. Przyszedł z Mławianki, zdołał awansować z zespołem do III ligi. Na razie nie wiadomo gdzie „Leman” zagra wiosną. 

Dominik Lemanek
Dominik Lemanek (fot. Chojecki / polonia.waw.pl)

Poza nim kontrakt rozwiązano z Wojciechem Szymankiem. Wychowanek Polonii wrócił na Konwiktorską po słabszym czasie spędzonym w Podbeskidziu Bielsko Biała. Powyżej prezentujemy fragment wywiadu z „Szymkiem”, który wyemitujemy przed sylwestrem (dziękujemy za grę!).

Może być to początek rewolucji na Konwiktorskiej. MKS, który nadal jest właścicielem pierwszej drużyny musi oszczędniej zarządzać klubem. W związku z powyższym oraz słabszymi wynikami jesienią możliwe jest znaczne „czyszczenie szatni”.

Z MKS-em poza „Lemurem” i Szymankiem po zakończeniu rozgrywek pożegnał się Marcin Stańczyk.

Swego pewny nie może być także trener Dariusz Dźwigała, który niedługo ma spotkać się z zarządem klubu by porozmawiać o przedłużeniu kontaktu. O popularnego „DD” może zabiegać Dolcan Ząbki. Działacze spod Warszawy rozważają jego kandydaturę na stanowisko pierwszego szkoleniowca. Drugim kandydatem jest Rafał Mroczkowski.

Źródło: własne

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz