Trener Szczechowicz zrezygnował!!!!

Po przegranym meczu z Pilicą Białobrzegi (3:4) rezygnację z funkcji pierwszego trenera „Czarnych Koszul” złożył Piotr Szczechowicz.

Piotr Szczechowicz
Piotr Szczechowicz (fot. Jareczek / ekstraklasa.net)

Jak podaje oficjalna strona klubu rezygnacja trenera została przyjęta. Jednocześnie Piotr Szczechowicz pozostanie w klubowej Akademii i będzie dalej wypełniał tam swoje obowiązki.

Szczechowicz prowadził drużynę od drugiej kolejki tego sezonu. Polonia pod jego batutą wygrała trzy mecze, pięć razy remisowała i sześciokrotnie schodziła pokonana z placu boju.

W chwili obecnej rozpatrywane są trzy kandydatury na stanowisko pierwszego trenera Polonii.

źródło:  własne / MKS Polonia Warszawa

Author: Luk

8 thoughts on “Trener Szczechowicz zrezygnował!!!!

  1. Nie udało mu się więc ma słusznie czyni. A tak się starał żeby zając ostatnie miejsce! Co ambitni strzelili to jego ludzie odpuszczali, ile to nerwów w te robocie! Ten szczyl kosiec wypierdziela razem z nim, czy trzeba go „poprosić”?

  2. Stan naszego klubu jest taki jak czystość ToiToi czyli kibel nasrany po deskę wstyd jeszcze raz wstyd . Zawodnicy nie dotrenowani, nieprzygotowani bez trenera z ambicjami. Nikt mi nie powie że mu nie płacą bo jest idiotą, albo trener jet debilem że pracuje za darmo. Na trybunach wodzirejem jest pijana baba wyklinająca i drze mordę bez pojęcia. Został nam Radomiak i Sokół na straty. Mamy jeszcze wiosnę obyśmy nie spadli. A później będzie tylko lepiej. Pozdrawiam AB

  3. Niestety wszystko kibel… Nawet się śpiewać i cieszyć z goli nie chciało… To nie była gra, tylko kopanina. Pilica grała dużo lepiej. Wymieniali celne podania i to wystarczyło. Dobrze, że odszedł. Ciekawe co dalej.
    :sztandar:

Dodaj komentarz